Rozenek poprowadzi nowy show TVN. "Kupowali ten format specjalnie pod nią". Nazwa programu nie pada, ale mamy swój typ

Małgorzata Rozenek ściąga przed telewizory tłumy widzów, więc TVN ją nagrodziło. Już na wiosnę poprowadzi program, który w USA jest hitem. Choć marzyło o nim wiele gwiazd stacji, dyrekcja kupiła go podobno z myślą o Perfekcyjnej Pani Domu.

Nauczanie Polek zajmowania się domem i rola w programie "Bitwa o Dom" uczyniły z niej idealną kandydatkę na prowadzącą "Hotel Hell". Choć TVN ani sama zainteresowana nie zdradzają, czy o ten program chodzi, tak obstawiamy. Przeciek w magazynie "Party" potwierdza nasze przypuszczenia.

Małgorzata połączy w nim swoje doświadczenie z "Perfekcyjnej Pani Domu" oraz "Bitwy o dom". Rozenek będzie robiła tym razem rewolucję, ale nie w polskich domach. Na świecie podobny program prowadzi Gordon Ramsay i jest to hit - zdradza osoba z TVN.

Perfekcyjna Pani Domu, Małgorzata RozenekPerfekcyjna Pani Domu, Małgorzata Rozenek PIOTR MIZERSKI / TVN PIOTR MIZERSKI / TVN

Jedyny program, który prowadzi obecnie Ramsay, a który nie dotyczy gotowania to "Hotel Hell". Jego formuła oparta jest na "Kuchennych Rewolucjach", tylko dotyczy hoteli, moteli i pensjonatów. W USA Ramsay pokazał, że potrafi wyjść z kuchni i obsztorcować nie tylko restauratora. O Rozenek wiemy, że umie wytknąć kurz na meblach, doradzić w kuchni, ale i wybrać pościel. Bez problemu wejdzie w rolę krytyka hotelarskiego.

Dyrektor programowy Edward Miszczak bardzo ją ceni, dlatego prawa do nowego programu kupował z myślą o niej! - zdradza pracownik TVN.

Małgorzata Rozenek promuje książkę 'Perfekcyjny rok z Perfekcyjną Panią Domu'Małgorzata Rozenek promuje książkę 'Perfekcyjny rok z Perfekcyjną Panią Domu' WBF WBF

Konkrety padną na przełomie stycznia i lutego, gdy ogłoszona zostanie wiosenna ramówka. Nowe wyzwania gwieździe telewizji życia nie destabilizują. Jej znajomy zdradza, że przewidziany na 2015 rok ślub z Radosławem Majdanem odbędzie się zgodnie z planem.

Inna sprawa, czy format okaże się "złotym strzałem". Fox ma problem z utrzymaniem zainteresowania programem. W drugim sezonie stracili co czwartego widza.

 
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

socha

Więcej o: