Do programu "Perfekcyjna Pani Domu" zgłosił się ksiądz: Chciał, żeby PPD nauczyła...

Ksiądz wysłał zgłoszenie do "Perfekcyjnej Pani Domu".

Księża w "Perfekcyjnej Pani Domu"? Tego jeszcze nie było. Niestety, jeszcze przez jakiś czas nie będzie, chociaż kiedyś było już bardzo blisko. Małgorzata Rozenek opowiedziała o tym wyjątkowym zgłoszeniu.

Właśnie trwają kastingi do najnowszego sezonu "Perfekcyjnej Pani Domu". Przy tej okazji Małgorzata Rozenek wspominała w niedzielę w "DD TVN" najciekawsze zgłoszenia. Do jednej z minionych edycji zgłosił się ksiądz, który chciałby, żeby Perfekcyjna Pani Domu nauczyła mieszkańców męskiej bursy, jak utrzymać porządek.

Ten pomysł bardzo mi się podobał. Bardzo chętnie bym podjęła to wyzwanie. Były jednak drobne problemy natury technicznej - zgody na wizerunek - bardzo dużo osób byłoby zaangażowanych, które nie zgłosiły się do programu. Ja się jednak żadnych wyzwań nie boję.

Niestety ze względów formalnych trzeba było odrzucić zgłoszenie księdza. Jednak nic straconego, może zgłosi się jakiś do nowej edycji? Małgorzata Rozenek nie może się już doczekać rozpoczęcia zdjęć.

Ta przerwa na ten sezon zrobiła mi bardzo dobrze. Bo miałam w końcu więcej czasu dla swoich dzieci, ale już się zdążyłam stęsknić.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek WBF WBF

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

karo

Więcej o: