Myśleliście, że wszystko ich dzieli? Niekoniecznie! Zdziwicie się, ile łączy Rozenek i Majdana

Ona jest z wykształcenia prawnikiem, ogromną uwagę przykłada do porządku i bardzo dba o dobrą opinię. On - uczestniczył w bójce w Mielnie, ma dużo tatuaży i był związany z Dodą, która swego czasu była największą skandalistką w show-biznesie. Jednak los sprawił, że tych dwoje połączyło gorące uczucie. I chociaż uznaje się, że przeciwieństwa się przyciągają, w ich przypadku może okazać się, że połączyły ich... podobieństwa. Trudno w to uwierzyć? Przekonajcie się sami!
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan Małgorzata Rozenek i Radek Majdan WBF

Rozwody

Nie zawsze układało im się w życiu prywatnym. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają za sobą dwa rozwody. Swego czasu na salonach byli jedynie osobami towarzyszącymi sławnym partnerom. Były mąż Perfekcyjnej Pani Domu, Jacek Rozenek, jest znanym aktorem serialowym. Natomiast dawna miłość piłkarza, Doda, jest chyba znana wszystkim. Z czasem stali się oni tak samo, jak nie bardziej, rozpoznawalni. Co więcej, od kilku tygodniu są najgorętszą parą polskiego show-biznesu.

Nikogo nie interesuje moje życie prywatne, kiedy na sali jest Rozenek - zażartowała Agnieszka Szulim na konferencji TVN.

Rozenek i Majdan konsekwentnie nie komentują doniesień prasy na swój temat, jednak zdjęcia robione przez paparazzi nie pozostawiają złudzeń - oni nie widzą poza sobą świata!

Radosław Majdan, Magorzata RozenekFlesz

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek WBF

Nic dziwnego, że chodzą razem do kina skoro...

...lubią takie same filmy! Roznek na czacie TVN, a jej ukochany na czacie Onetu, przyznali, że ich ulubioną produkcją jest "Gladiator". Warto zwrócić uwagę, że w kinie całą uwagę skupiają na akcji filmu, jednak przed rozpoczęciem seansu...

Zanim weszli na salę kinową, siedzieli na kanapie, karmili się żelkami, przytulali, a nawet całowali! Wyglądali na szczęśliwych. Nie mogli oderwać od siebie oczu - relacjonowało ich wypad do kina na "Kapitana Phillipsa" "Party".

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekWBF

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan WBF

Jak nie film, to...

W 2009 roku Majdan przygotował dla "Machiny" zestawienie swoich ulubionych piosenek, w którym umieścił dwa utwory zespołu Guns N'Roses. Jak zapewne się domyślacie, także Rozenek bardzo ceni ich twórczość. Jej ulubionym kawałkiem jest "November rain". Idealny na wieczory we dwoje? Posłuchajcie:

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek. Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek. Kapif

Dobra fura to podstawa

Nie lubią jeździć byle czym. Ulubioną marką samochodową Majdana jest mercedes. Perfekcyjna Pani Domu jeździ audi Q7, które od jakiegoś czasu pożycza od niej ukochany.

Spotkaliśmy Radosława Majdana i Małgorzatę Rozenek podczas odwożenia dzieci Perfekcyjnej Pani Domu do szkoły. Za kierownicą luksusowego czarnego audi siedział Radek Majdan. Gdy chłopcy bezpiecznie trafili do szkoły, para udała się na małe spożywcze zakupy, a następnie pojechała do mieszkania piłkarza. Majdan opuścił szybko mieszkanie i sam wrócił do samochodu, którym pojechał załatwić własne sprawy - relacjonował "Fakt".

Małgorzata Rozenek uważa się za dobrego kierowcę.

Uważam, że jestem dobrym kierowcą. Nie wiem, dlaczego jestem odosobniona w tym wrażeniu - napisała na czacie TVN.

Małgorzata Rozenek i Radek MajdanKapif

Premiera perfum Vabun - Radka Majdana Premiera perfum Vabun - Radka Majdana fot. Eastnews

Tworzą i kreują

Były piłkarz Pogoni Szczecin stworzył zapach Vabun, natomiast Perfekcyjna Pani Domu projektuje sukienki. Jak widać, oboje mają potrzebę wyrażania siebie. Poza tym, oboje lubią czarny kolor i podarte jeansy, z tym, że Majdan chodzi w nich bardzo często, a Rozenek zdecydowanie rzadziej.

Mało krzykliwe kolory, mało dodatków, najwyższej jakości materiały, proste kroje - to jest coś, w czym ja się czuję najlepiej. Ja nie lubię krzykliwych kolorów. Bardzo lubię stonowane beże, błękity, szarości, czernie i biele. Zdarza mi się zaszaleć z jakimś kolorem, ale staram się nie robić tego za często
Mało krzykliwe kolory, mało dodatków, najwyższej jakości materiały, proste kroje - to jest coś, w czym ja się czuję najlepiej. Ja nie lubię krzykliwych kolorów. Bardzo lubię stonowane beże, błękity, szarości, czernie i biele. Zdarza mi się zaszaleć z jakimś kolorem, ale staram się nie robić tego za często - powiedziała gwiazda w wywiadzie dla TVN.

Małgorzata RozenekKAPiF

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Wprost

Polityka

W 2006 roku Radosław Majdan został radnym PO Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Z pełnienia urzędu zrezygnował trzy lata później. Jak twierdził, nie mógł w pełni wywiązywać się z obowiązków przez brak czasu.

Dostałem 16 tysiecy głosów - napisał na czacie TVN. - Do startu w wyborach namówił mnie mój przyjaciel.

"Rewia" donosi, że piłkarz może wrócić jednak do polityki. Namawia bowiem go do tego ukochana, a on...

Bardzo chce jej imponować, być dla niej kimś wyjątkowym - twierdzi informator tygodnika.

Perfekcyjna Pani Domu nie chce jednak pozostawać w tyle i chętnie zabiera głos w kwestiach ważnych dla Polaków - tym bardziej, że jej ojciec, Stanisław Kostrzewski, jest skarbnikiem PiS. Jak powiedziała w wywiadzie dla "Wprost", ma prawo krytykować polityków, ponieważ regularnie chodzi na wybory - jeżeli by nie głosowała, nie miałaby odwagi kogokolwiek oceniać. Rozenek między innymi jest zdania, że sprawę katastrofy smoleńskiej należy wyjaśnić do końca.

Bardzo lubiłam śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To był dusza człowiek. Bracia Kaczyńscy to dla mnie synonim wiedzy historycznej. A prezes, cóż, po prostu ciepły, dobry człowiek - powiedziała dla "Wprost".

Radosław MajdanWBF

Radek Majdan i Małgorzata Razenek Radek Majdan i Małgorzata Razenek WBF

Wiara

Były piłkarz nigdy nie ukrywał, że jest wierzący. Często podkreślał, że jest katolikiem. Rozenek raczej nie wypowiada się o religii, ponieważ nie chce być nazywana hipokrytką. Synowie gwiazdy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro, co dla wielu wierzących osób jest niedopuszczalne. Jednak tak jak Majdan, wierzy w Boga.

Ten temat budzi ogromne emocje i każdy ma swoje racje - powiedziała "VIVIE!".

Radek MajdanWBF

Małgorzata RozenekWBF

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek VIVA!

Może tatuaż?

Majdan ma bardzo dużo tatuaży. W październiku 2013 roku otworzył nawet swoje studio.

W salonie pracuje jak na razie dwóch tatuażystów, są to osoby godne zaufania i polecenia - chwalił się "Super Expressowi".

Być może jego ukochana ulegnie tej reklamie i skusi się na tatuaż. Oczywiście, o ile jeszcze go nie ma. Przypuszczamy jednak, że rysunki na ciele się jej podobają. W końcu na potrzeby sesji dla "VIVY!" nie miała nic przeciwko temu, żeby ozdobić ciało.

Radek MajdanWBF

4. Tatuaże - on ma ich dużo, ale ona "dała" się wytatuować do sesji - http://polki.pl/zycie_gwiazd_galerie_gwiazd_galeria.html?galg_id=10012661
Naciągane, ale można zrobić materiał z przymrużeniem oka.
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Jak odpoczynek, to aktywny

Radek Majdan nie jest już piłkarzem, ale nadal dba o dobrą formę. Jego ukochana nie pozostaje w tyle i tak jak on, nie spędza wolnych chwil przed ekranem telewizora.

8. Sport:
ona: Dużo poświęca Pani czasu na sport ?
Małgorzata Rozenek : Tak.
http://dziendobry.tvn.pl/czaty/czat-z-malgorzata-rozenek,430,c.html
on - piłkarz, siłka
Bardzo lubię sport - jazdę konną, narty, i każdy sport, który mogę uprawiać ze swoimi synami - napisała na czacie TVN.

Majdan dużo czasu poświęca synom Rozenek. Podobno chłopcy są zachwyceni piłkarskimi umiejętnościami partnera mamy.

Dzieci bardzo lubią Radka. Rozmawia z nimi jak równy z równym, a ma wciąż duże umiejętności piłkarskie, ma czym zaimponować - zdradza informator "Rewii".

Wbrew pozorom Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana łączy naprawdę sporo rzeczy. Być może nie warto oceniać ich szans na szczęśliwy związek przez pryzmat ich wizerunku w mediach? Piłkarz dotychczas miał opinię kobieciarza i łobuza - sprzeczka w klubie w Mielnie negatywnie odbiła się na jego opinii. Mało kto przypuszczał, że Perfekcyjna Pani Domu zauroczy się takim mężczyzną. A jednak! I wiele wskazuje na to, że nie będzie to przelotna znajomość (zobacz: Majdan na spacerze z dziećmi Rozenek i jej rodzicami. To nie jest przelotny romans).

Radek MajdanWBF

Więcej o: