Rozenek i Majdan pierwszy raz oficjalnie razem na imprezie! Pozowali do zdjęć czule się obejmując

Gwiazdorska para zaliczyła medialny debiut.

Małgorzata Rozenek dotrzymała słowa i pojawiła się na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" z Radosławem Majdanem. To pierwsze, oficjalne wyjście pary.

Mimo że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spotykają się już prawie rok, do tej pory nie pojawili się razem na żadnej dużej imprezie. Perfekcyjna Pani Domu zapowiedziała jednak niedawno, że ze swoim nowym partnerem zadebiutują medialnie na Balu TVN. I rzeczywiście. Parze nie tylko udało się pierwszy raz razem pojawić na salonach, ale także przyciągnąć uwagę wszystkich fotoreporterów.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ROZENEK I MAJDANA >>

Rozenek wiedziała, że wspólne wyjście sprawi, że oczy wszystkich będą zwrócone w jej stronę. Musiała więc wyglądać idealnie. Jeszcze dwa dni temu zastanawiała się, w czym pokaże się na balu.

Pracuję nad kreacją, mam kilka pomysłów. Myślę, że nie będę eksperymentować. Postawię tak jak zawsze na klasykę - twierdziła wówczas Perfekcyjna Pani Domu.

Ostatecznie wybrała czarną, gotycką suknię projektu Macieja Zienia i szpilki Kazar.

Małgosia doskonale wie, że bal jej stacji to bardzo ważna okazja i tradycyjnie już chce się tam zaprezentować z jak najlepszej strony. Ostatnio często widywaliśmy ją w krótkich spódniczkach i szortach, ale tym razem kompletnie wszystkich zaskoczy. Maciej Zień uszył dla niej przepiękną gotycką sukienkę, która będzie seksowna, ale z klasą i bez grama wulgarności. Będzie w dodatku zdobiona brylantami, a całość wykończą stylowe szpilki Kazar. Mając do tego u boku Radka, będzie najjaśniejszym punktem imprezy - wyjawiło źródło portalu Afterparty.pl.

Radosław Majdan dopasował się do partnerki i wybrał czarny garnitur.

al

Więcej o: