Ojciec Angeliny Jolie nie pojawił się na ślubie córki. "Musiał być piękny"

Jon Voight wydał szczere oświadczenie.

Angelina Jolie i Brad Pitt zdecydowali, że ich ślub będzie kameralną uroczystością. Rodzinna ceremonia bez ojca panny młodej? Jon Voight tłumaczy, dlaczego nie było go na ślubie.

Wraz z informacjami o małżeństwie Brada Pitta i Angeliny Jolie pojawiły się doniesienia o tym, że na uroczystości nie pojawił się ojciec aktorki. Do ślubu poprowadzili ją synowie, a Jon Voight nie przybył nawet do francuskiej miejscowości, gdzie odbywała się ceremonia. Szybko pojawiły się plotki, że gwiazda nie zaprosiła ojca na ślub. Ich relacje zawsze były trudne i choć w ostatnim czasie nieco się ociepliły, nie jest tajemnicą, że Voight i Jolie nie są ze sobą blisko. Aktor o mastektomii córki dowiedział się z mediów, pojawiły się więc przypuszczenia, że tym razem także zaskoczyły go serwisy informacyjne.

Voight wydał oficjalne oświadczenie, w którym stwierdził:

Ślub musiał być niesamowity. Udział dzieci wyglądał pewnie przepięknie. Odbył się w tym samym czasie co rozdanie nagród Emmy, a oni potrafili zachować wszystko w tajemnicy - powiedział portalowi E! News.

Angelina Jolie, Jon Voight.Angelina Jolie, Jon Voight. Forum Forum

Według źródeł, do których dotarł serwis Just Jared, Voight otrzymał zaproszenie na uroczystość we Francji. Tata panny młodej nie należał jednak do tych, którzy z utęsknieniem czekali na ślub najpiękniejszej pary Hollywood. W wywiadzie udzielonym w 2012 roku telewizji E! mówił:

Nie wiem, czy faktycznie planują ślub, bo zawsze są bardzo skryci, ale słyszałem takie plotki. Uważam, że nie powinni tego robić, małżeństwo ich zniszczy. Wystarczy, że są szczęśliwi teraz, z dziećmi, tak, jak jest.

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.