Rafał Brzozowski zostanie ojcem! Kim jest jego partnerka?

Podobno jego partnerka Anna Tarnowska jest w ciąży.

Wesołą nowinę przekazało "Życie na gorąco".

W życiu Rafała Brzozowskiego szykuje się wielka rewolucja. Jego partnerka, Anna Tarnowska, podobno spodziewa się ich pierwszego dziecka.

Ania jest w drugim miesiącu ciąży. Czuje się wspaniale - powiedziała znajoma pary w "Życiu na gorąco".

Tarnowska i wokalista spotykają się od roku. Poznali się dzięki wspólnej znajomej - Natalii Siwiec. Nieskory do mówienia o swoich sprawach prywatnych Brzozowski, uchylił rąbka tajemnicy w programie "20m2 Łukasza". Tak mówił o ukochanej we wrześniu zeszłego roku.

Poznaliśmy się niedawno i to jest świeża sprawa. Poznała nas Natalia Siwiec. To jest moja była sąsiadka, bo mieszkaliśmy klatka w klatkę. Poznaliśmy się na imprezie po TOPtrendy. Potem pomału ta znajomość się rozwijała. Widujemy się, jest nam naprawdę fajnie - powiedział .

Rafał Brzozowski, Anna TarnowskaRafał Brzozowski, Anna Tarnowska Fot. WBF Fot. WBF

Wybranka Brzozowskiego jest piękną kobietą. Ma 28 lat, a na swoim koncie kilka tytułów potwierdzających jej urodę. Zdobyła koronę wicemiss świata studentek 2010, w konkursie Miss Polonia 2007 zajęła drugie miejsce i została wicemiss Baltic Sea and Scandinavian 2008. Podobno od początku ich znajomość była poważna.

Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody - dodała znajoma w "Życiu na gorąco".

Plotek.pl gratuluje przyszłym rodzicom!

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.