Efekt diety czy dobrej stylizacji? Karolina Szostak wygląda, jakby schudła kilkanaście kilo

Szostak prezentowała się modnie i z klasą.

Karolina Szostak ambitnie podeszła do odchudzania. Treningi do "Tańca z Gwiazdami" już co prawda się zakończyły, ale dziennikarka nie zwalnia tempa.

Karolina Szostak ciągle pracuje nad sobą, a efekty widoczne są gołym okiem. Szostak pojawiła się w środę na otwarciu restauracji Wabu Sushi i zachwyciła dużo smuklejszą sylwetką. Celebrytka ma szczuplejszą twarz, widać też, że zmniejszył jej się brzuch i biust. Być może to też zasługa odpowiednio dobranej stylizacji, która nie była opięta i optycznie wyszczupliła prezenterkę. W ołówkowej spódnicy i luźnej bluzce w panterkę Szostak prezentowała się modnie z klasą.

>>>ZOBACZCIE, JAK ZMIENIAŁA SIĘ SYLWETKA KAROLINY SZOSTAK<<<

Szostak nie ukrywała, że wzięła udział w " Tańcu z Gwiazdami ", bo miała nadzieję, że nabierze formy i schudnie. Miała nawet plan pokonać Oliviera Janiaka, który schudł w show 13 kg.

Taniec to forma sportu. Mam zamiar pobić rekord Oliviera Janiaka, który tańcząc, schudł 13 kilogramów - mówiła w Fakt.pl.

Zaledwie po tygodniu treningów w show rzeczywiście zrzuciła aż 5 kg.

Bardzo się cieszę, że schudłam i będzie jeszcze lepiej - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Dziennikarka przyznała, że kłopoty z utrzymaniem zgrabnej sylwetki wynikają z tego, że cierpi na chorobę Hashimoto.

Taka jestem, bo mam Hashimoto, czyli niedoczynność tarczycy i choroba powoduje, że mój metabolizm jest słaby. Wiele kobiet się z tym zmaga. Hashimoto wymaga szczególnego traktowania. Niezwykle ważny jest ruch - powiedziała we "Fleszu".

Szostak próbowała różnych diet. Odchudzała się już w listopadzie 2013. Wtedy o pomoc poprosiła lekarkę.

Ustawiła mi odpowiednią dietę i tak poprowadziła terapię, by mój organizm zaczął chudnąć i lepiej funkcjonować - mówiła w Gala.pl.

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.