Karolina Szostak wzięła się za siebie: treningi w "TzG", zabiegi, dieta. Odwiedziła nawet centrum medyczne! Są efekty?

Karolina Szostak cały czas walczy z dodatkowymi kilogramami. Dziennikarka już kilka miesięcy temu chwaliła się smuklejszą figurą, ale na tym nie koniec. Szostak rozpoczęła treningi do programu "Taniec z gwiazdami", a ostatnio odwiedziła centrum medyczne, gdzie leczy się m.in. nadwagę i choroby metaboliczne. Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Karolina Szostak Karolina Szostak Wbf

Karolina Szostak

Karolina Szostak nie spoczęła na laurach w walce o szczupłą sylwetkę. Chociaż dziennikarka schudła już na tyle, że, jak sama mówi, mieści się w swoje stare ubrania, to nie koniec zrzucania nadprogramowych kilogramów. Szostak rozpoczęła treningi do "Tańca z gwiazdami", cały czas jest na diecie, a ostatnio odwiedziła centrum medyczne Vimed, w którym leczy się m.in nadwagę.

Karolina Szostak wchodzi do kliniki Vimed, 23.02.2014, fot. WBF/Piotr PodlewskiWbf

Karolina Szostak wchodzi do kliniki Vimed, 23.02.2014, fot. WBF/Piotr PodlewskiWbf

Karolina Szostak wchodzi do kliniki Vimed, 23.02.2014, fot. WBF/Piotr PodlewskiWbf

Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk Wbf

Karolina Szostak

Szostak nie ukrywa, że udział w "Tańcu z gwiazdami" ma pomóc jej zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Taniec to forma sportu. Mam zamiar pobić rekord Olivera Janiaka, który tańcząc, schudł 13 kilogramów - czytamy na Se.pl.

Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk trenuja do Tanca z Gwiazdami, 02.2014, fot. WBFWbf

Karolina Szostak Karolina Szostak Teodor Klepczynski

Karolina Szostak

Odchudzona dziennikarka zaczęła też chętniej pokazywać się "na salonach". I bez skrępowania opowiada o diecie. Szostak zrezygnowała z mięsa i regularnie oczyszcza organizm.

Pod okiem specjalistki rozpoczęłam kurację oczyszczającą organizm. Nie chodzi tylko o odpowiednią dietę, ale także o dobre samopoczucie. I nie zamierzam się tego wstydzić - powiedziała w wywiadzie dla "Show".

Szostak korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, oferującej profesjonalne zabiegi odchudzające. Prezenterka uwielbia z masaże wyszczuplająco-modelujące. A wiosną zeszłego roku postanowiła, że w kształtowaniu sylwetki pomoże jej także seria dziesięciu zabiegów redukujących nadwagę.

Pani Karolina zapisała się na serię zabiegów Lipo Royal, czyli tak zwanej liposukcji bez skalpela. Można dzięki niemu zgubić nawet 8 cm tłuszczyku - powiedziała  portalowi Plotek.pl jedna z pracujących tam specjalistek.

Można też dzięki niemu uszczuplić nieco swój portfel. Na serię zabiegów trzeba wydać około 4 tys.

Karolina Szostak Karolina Szostak Kapif

Karolina Szostak

Tak Karolina Szostak wyglądała przed odchudzaniem. Dziennikarka mówiła, że przyrost wagi spowodowany był zaburzeniami hormonalnymi. Widać różnicę prawda?

Karolina SzostakKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.