Jacyków ostro o kreacjach Kazadi: Piździpała Dolna. Sukienka dla transwestyty. A ona na to...

Stylista skrytykował kreacje Patrici Kazadi z finałowego odcinka "X Factor". Postanowiła mu odpowiedzieć.

Tomasz Jacyków po długiej nieobecności wraca do mediów. I od razu bierze pod lupę najnowsze stylizacje naszych gwiazd. Ostatnio mocno dostało się Patrici Kazadi. Znana z ciętego języka celebrytka nie pozostawiła jego opinii bez komentarza.

Pamiętacie dwie stylizacje Patrici Kazadi z finałowego odcinka "X Factor"? Najpierw gwiazda pojawiła się na scenie w dwuczęściowej białej kreacji od Lidii Kality, a później zadała szyku w złotej sukni maxi, którą stworzyła specjalnie na tę ważną okazję razem ze swoją stylistką. Mimo że wszyscy kreacjami się zachwycali, znalazł się ktoś, komu zupełnie nie przypadły one do gustu. Tomasz Jacyków w ostrych słowach ocenił wygląd prowadzącej program.

Uważam, że to skandal! Tak piękna dziewczyna, tak pięknie umalowana, w tak strasznych szmatach, które wyglądały tak tandetnie, jakby kosztowały 2 złote. To było okropne! Złota sukienka, złoto super modne, natomiast trzeba wybrać odpowiednią tkaninę. Ta się wyjątkowo nie drapowała. I to pasisko w talii! Sukienka dla transwestyty! - ocenił w rozmowie z Newseria.pl.

Kapif

Ale nie tylko złota suknia mu się nie spodobała. Białej również nie szczędził przykrych uwag. Przy okazji wytknął celebrytce... skrzywienie kręgosłupa.

Ta biała z kolei podkreśliła wszystkie mankamenty sylwetki, jeśli o takich można mówić. Jeśli ktoś ma najcudowniejsze skrzywienie kręgosłupa na świecie, czyli lordozę, to nie powinien odsłaniać brzucha. Lordoza powoduje wygięcie przepięknie pupy z tyłu, ale również wypchnięcie brzucha. Z taką twarzą mogłaby wyglądać cudnie, absolutnie hollywoodzko, a wyglądała jak Piździpała Dolna - skwitował.

Sama Kazadi nie omieszkała odpowiedzieć na krytykę stylisty. Krótko skwitowała jego słowa w rozmowie z "Faktem".

Skoro tak powiedział, to chyba był po prostu pijany!

Jak widać, niezbyt przejęła się jego słowami.

Kapif

Zobacz wideo

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.