To Krzysztof Ibisz nalegał na ślub! Jego była żona po latach: Ja tego zupełnie nie chciałam

Wolała związek partnerski.

Anna Nowak-Ibisz nie chciała wychodzić za Krzysztofa Ibisza. W zupełności wystarczał jej związek partnerski.

Gościem poniedziałkowego "DD TVN" była Anna Ibisz-Nowak, a tematem rozmowy z aktorką były związki partnerskie. Okazało się, że była żona Krzysztofa Ibisza w ogóle nie dążyła do ślubu! Satysfakcjonował ją dotychczasowy stan rzeczy.

Mój przypadek był zupełnie inny, nagły. Mnie to zaskoczyło, bo ja ślubu zupełnie nie chciałam. Ja byłam kobietą dość dojrzałą, prawie 40-letnią i naprawdę nie był mi do niczego potrzebny. To mężczyzna naciskał, żebym nie była jednak durna i że rodzina to rodzina, jest nią po ślubie - mówiła.

Z jakiegoś powodu imię jej byłego męża było tematem tabu.

Dlaczego mężczyzna, którego imienia nie wymieniamy... - zaczął mówić Marcin Prokop, gospodarz programu.
Ale wiemy, że pakuje trampki do przezroczystego pudełka - dokończyła Nowak-Ibisz.
Krzysiek, dajesz... mieliśmy nie wymieniać... wracając do mężczyzny, który naciskał na ślub? Chciał cię zabezpieczyć? - dopytywał Prokop.
Nie mam pojęcia. Myślę, że chodziło o nawał uczuć, który za szybko zaczął galopować, ale ja mówiłam stop, nawet nie wiem, czy chcę dziecko. Postanowił przejechać po mnie czołgiem i załatwić wszystko za mnie. Byłam na planie w Kolonii i dowiedziałam się przez telefon... od początku wiedziałam, że mnie to nie ominie. Byłam z tym tematem bardzo ostrożna. Z jednej strony chciałam, z drugiej bardzo się tego wszystkiego bałam, bo to szybko nastąpiło. Mówiłam: najpierw pomieszkamy osobno... A on: ile masz lat? będę cię odwiedzał? To mi nie było do niczego potrzebne. 18 lat w Niemczech, obserwowania par partnerskich, gdzie układ jest taki, że ślub cywilno-prawny weźmiesz i w konsekwencji jeśli coś się nie udaje, płacisz.

Małżeństwo Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza trwało niespełna 4 lata i rozpadło się w 2009 roku.

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz Kapif Kapif

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.