Oscary 2014. Najładniejsza para? Cooper z partnerką nie szczędzili sobie czułości na gali

Bradley zdecydowanie odmłodniał przy 22-letniej ukochanej.

Bradley Cooper i Suki Waterhouse są jak papużki nierozłączki! Zakochani pojawili się razem na rozdaniu Oscarów, gdzie całkowicie zapomnieli o towarzyszących im kamerach - całowali się i przytulali bez żadnych oporów.

Bradley Cooper i Suki Waterhouse są parą od roku. Aktor zabiera ukochaną na wszystkie ważniejsze branżowe imprezy - jasne było więc, że w jej towarzystwie pojawi się na gali rozdania Oscarów. 22-letnia Suki, która jest modelką, była wyraźnie zachwycona towarzystwem znanych aktorów. Z jej twarzy nie znikało zadowolenie.

Bradley Cooper i Suki WaterhouseBradley Cooper i Suki Waterhouse REUTERS/LUCY NICHOLSON REUTERS/LUCY NICHOLSON

Para nie pojawiła się na czerwonym dywanie, by uniknąć zainteresowania fotografów, ale ci jednak czujnie obserwowali Suki i Bradleya już podczas gali. Zakochani siedzieli w pierwszym rzędzie. Nie szczędzili sobie uczuć!

Bradley Cooper i Suki WaterhouseBradley Cooper i Suki Waterhouse JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

W Hollywood krążą już plotki o tym, że zakochani planują ślub. Miałoby to stać jeszcze przed 40 urodzinami aktora. Mają więc czas do 5 stycznia 2015 roku.

Lubicie tę parę?

Zobacz wideo

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.