Takiego wyznania dawno nie słyszeliśmy! "Nie chcę być już z mężem. Ona się go uczepiła. Posuwa się do intymności. Kradnie"

Małżeństwo Jaruzelskich przechodzi kryzys.

Biografia Wojciecha Jaruzelskiego "Generał". Przeczytaj książkę >>

Barbara Jaruzelska, żona Wojciecha, udzieliła wywiadu w Se.pl, w którym zdradziła, że chce się rozwieść. Za kryzys w związku obwinia opiekunkę męża.

Wygląda na to, że nad małżeństwem Barbary i Wojciecha Jaruzelskich zawisły chmury. 84-letnia żona generała jest wyraźnie zazdrosna o 50-letnią opiekunkę. Według Jaruzelskiej posuwa się ona za daleko:

Uważam, że ta pani jest niemoralna i ma problemy z alkoholem. Posuwa się do intymności, podrywa go! Kradnie z naszego domu alkohol. Co dzień przychodzi do męża do szpitala, przynosi mu zupki. Ona się uczepiła mojego męża, panoszy się wokół niego. Jemu to najwidoczniej odpowiada, ale ja nie chcę, żeby ona była w naszym domu. Jeśli ona będzie w naszym domu, to mnie nie będzie - powiedziała w rozmowie z Se.pl.

Barbara Jaruzelska, Wojciech Jaruzelski.Barbara Jaruzelska, Wojciech Jaruzelski. East News East News

Obecnie 91-letni Wojciech Jaruzelski przebywa szpitalu. Generał cierpi na chłoniaka. W szpitalu pomaga mu opiekunka. Żona Jaruzelskiego jest roztrzęsiona tą sytuacją:

Nie chcę być już z mężem. Już nie kocham swojego męża, bo wroga się nie kocha! Nie chciałabym, żeby przeze mnie umarł, ale nie chcę być też z tamtą kobietą w jednym domu. Kiedy tylko mąż wyjdzie ze szpitala, a ona będzie dalej w naszym domu pracowała, wtedy rozwód będzie bardzo szybko. Z moją mecenas uzgadniamy to wszystko i wystąpimy do sądu - zdradziła.

Jaruzelska ma dosyć takiej sytuacji.

Nie chcę być już z mężem, taki mąż nie jest mi do niczego potrzebny. Ja potrzebuję partnera, a nie jakiegoś amoroso. Ja romansów nie prowadzę - dodała na koniec.

Barbara i Wojciech Jaruzelscy wzięli ślub w 1960 roku. Mają 51-letnią córkę, Monikę Jaruzelską.

Vic

Więcej o: