Finał Miss Polonia przesunięty. PO RAZ PIERWSZY w historii! "Mając na celu najwyższy poziom..."

Finał konkursu Miss Polonii nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.

Biuro Miss Polonii przesunęło finał konkursu, który miał odbyć się 15 lutego. To pierwszy taki przypadek w historii. Informacja ukazała się na oficjalnym profilu na Facebooku.

Szanowni Państwo, Drodzy Fani Mając na celu najwyższy poziom Gali Finałowej Miss Polonia 2013, która miała się odbyć 15 lutego 2014r. w Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, postanowiliśmy przesunąć jej termin. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i będziemy Państwa informować na bieżąco w kwestiach przygotowań do finału. Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Zarząd Biura Miss Polonia - czytamy we wpisie.

Miss Polonia.Miss Polonia. Facebook.com/Miss Polonia Facebook.com/Miss Polonia

Na razie nie podano, kiedy odbędzie się finał konkursu.Czyżby ta decyzja była związana ze zrezygnowaniem ze współpracy z Małgorzatą Herde , która jeszcze do niedawna pełniła funkcję dyrektor generalnej konkursu? Od 2011 roku współpracowała z Biurem Miss Polonia. W zeszły piątek Biuro Miss Polonii poinformowało o tym w oficjalnym oświadczeniu do mediów ( Biuro Miss Polonii też zrezygnowało ze współpracy z Małgorzatą Herde. "W związku z zaistniałą sytuacją..." ).

Paulina Krupińska, Małgorzata Herde.Paulina Krupińska, Małgorzata Herde. WBF WBF

Możliwe jednak, że zwolnienie Herde nie ma związku z przeniesieniem finału Miss, a wynika z faktu, że do tej pory nie ustalono, kto zasiądzie w jury konkursu. Rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki tłumaczył decyzję tym, że trzy tygodnie przed galą nadal nie był ustalony skład prowadzących imprezę ( "Jej znakiem był szampan. Za kolację płaci 200 euro". Na czym tak naprawdę zarabiała Małgorzata Herde? ). Wygląda na to, że Paulina Krupińska wyjątkowo dłużej będzie nosić koronę najpiękniejszej Polki.

Vic

Więcej o: