"Fakt": Rozenek i Majdan POTAJEMNIE się spotykają: Wypracowali własny system mylenia fotografów

Po co tyle zachodu?

Pogłoski o rzekomym romansie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana ledwie zdążyły ucichnąć, a okazuje się, że to nie koniec historii. Perfekcyjna Pani Domu długo zaprzeczała jakoby cokolwiek łączyło ją z Majdanem, a tabloidy huczały o tym, że zostawiła go, gdyż nie mogła znieść fali krytyki (Zobacz: Fakt.pl: Małgorzata Rozenek rzuciła Radka Majdana! ). Według "Faktu" niej jest to jednak zgodne z prawdą, a para nadal ma się spotykać.

Rozenek i Majdan do perfekcji opanowali uciekanie przed paparazzi. Wypracowali własny system mylenia fotografów. W ostatni weekend o 13:50 z domu prezenterki wyszedł Radek, w ręku trzymając książkę i sweter. Majdan szybko wsiadł do auta i odjechał. Dokładnie godzinę później, o 14:56, z tej samej furtki wyjściowej skorzystała... gospodyni tego domu, a więc Małgorzata Rozenek - podaje Fakt.pl.

Radosław Majdan i Małgorzata RozenekRadosław Majdan i Małgorzata Rozenek WBF WBF

A to nie pierwsza sytuacja, która sugeruje, że Rozenek i Majdan są parą.

Tuż przed Bożym Narodzeniem, Małgorzatę Rozenek wypatrzyli paparazzi, gdy o północy parkowała swoje auto w należącym do Radosława Majdana garażu przy szeregowcu na osiedlu Pyry w Warszawie. Samochód byłego męża Dody do rana pozostał na ulicy. Próbowaliśmy zgłębić powód nocnej wizyty Perfekcyjnej Pani Domu u byłego piłkarza. Dowiedzieliśmy się, że... pomagała mu (to nieoficjalna wersja!) przygotować świąteczne podarunki dla najbliższych. Oficjalnie Perfekcyjna Pani Domu odmówiła nam komentarza - czytamy w "Twoje Imperium".

Jak myślicie, rzeczywiście ukrywają romans?

aga

Więcej o: