Znana blogerka Maffashion dostała film z pogróżkami!

Blogerka opublikowała w sieci film, na którym ktoś jej grozi.

Julia Kuczyńska, autorka znanego bloga Maffashion , prawdopodobnie nie przespała tej nocy. Maffashion dostała film z pogróżkami. O tym tajemniczym wydarzeniu poinformowała wczoraj późnym wieczorem swoich fanów na Facebooku.

Zobaczcie co dostałam na maila! Nie wiem czy to jest kiepski żart, czy mam to brać na serio? Jakiś wariat nagrał dla mnie filmik. Śmiać się czy bać? - napisała wyraźnie zaniepokojona na Facebooku.

Maffashion.Maffashion. Facebook/Maffashion Facebook/Maffashion

Blogerka opublikowała w sieci naprawdę niepokojący film. Na nagraniu widzimy porozrzucane zdjęcia Maffashion oraz słyszymy zniekształcony głos. Zapowiada on, że pokrzyżuje plany blogerki.

Maffashion.Maffashion. Screen z Youtube Screen z Youtube

Sami zobaczcie.

Tytuł: Znana blogerka Maff dostała film z pogróżkami!

(Zdjęcie: 620X390, sklejka - przestraszonej Maff (zbiór Agory)/screen z filmu)

Julia Kuczyńska, autorka znanego bloga Maffashion, prawdopodobnie nie przespała tej nocy. Maff dostała film z pogróżkami. O tym tajemniczym wydarzeniu poinformowała wczoraj późnym wieczorem swoich fanów na Facebooku.

(zdjęcie szer. 620 - screen z Facebooka)

[Zobaczcie co dostałam na maila! Nie wiem czy to jest bardzo kiepski żart czy mam to brać na serio?! Jakiś wariat nagrał dla mnie filmik, ale on mi chyba w nim grozi?!!

Śmiać się czy bać? ] - napisała wyraźnie zaniepokojona na Facebooku.

Blogerka opublikowała w sieci naprawdę niepokojący film. Na nagraniu widzimy porozrzucane zdjęcia Maff oraz słyszymy zniekształcony głos. Zapowiada on, że pokrzyżuje plany blogerki. Sami zobaczcie.

 

Źródła zewnętrzne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.