Wszyscy wiedzą, kim jest Zygmunt Chajzer i jego syn Filip. Oto Dorota Chajzer, piękna żona i matka

Zygmunt Chajzer ma szczęście! Kariera, zdolne dzieci i piękna żona! Zobaczcie, jaka jest i jak wygląda Dorota Chajzer.
Zygmunt Chajzer i Dorota Chajzer Zygmunt Chajzer i Dorota Chajzer WBF

Miłość od pierwszego wejrzenia

Był rok 1983. Zygmunt Chajzer prowadził "Lato z Radiem", kiedy nagle zobaczył jedną z uczestniczek konkursu "Miss Lata z radiem". Pierwsze spotkanie ze swoją przyszłą żoną dziennikarz wspominał na łamach Se.pl.

Piękna, długonoga blondynka, w takiej mini, że wszystkim mężczyznom szczęka opadła. Wiedziałem, że będzie moja. Od razu coś między nami zaiskrzyło.

Chajzer zaprosił dziewczynę na randkę.

Od razu mi się spodobała. Nie miałem więc wątpliwości i od razu zaprosiłem ją na dyskotekę.

Dorota Chajzer tak pamięta to spotkanie:

To był początek lat 80-tych, byliśmy na dyskotece w klubie Remont - wspomina. - Pamiętam, że gdy skończyło się "Przeżyj to sam", Zygmunt przypomniał sobie, że nie wyłączył pralki w mieszkaniu swojej cioci. I mówił, że koniecznie muszę z nim pojechać, bo może się popsuć i zalać całe mieszkanie.

Para z uśmiechem wspomina podboje prezentera. W końcu Chajzer zdobył serce pięknej dziewczyny, która w efekcie została jego żoną.

Zygmunt Chajzer i Dorota ChajzerKapif

Zygmunt Chajzer i Dorota Chajzer Zygmunt Chajzer i Dorota Chajzer Kapif

Przeciwieństwa

Zygmunt Chajzer, w wywiadach podkreśla, że są z żoną absolutnymi przeciwieństwami.

Ja uwielbiam sport, Dorota go nie znosi. Ja jestem obieżyświatem, lubię zmienne sytuacje, wyjazdy, jestem takim niespokojnym duchem, natomiast Dorota, jakby mogła, to by najchętniej w ogóle z domu nie wychodziła. Albo wychodziła wyłącznie na spacery z psami, bo to jej ukochany świat. Różnimy się, ale to nie jest najważniejsze. Gdybyśmy chcieli przeciągnąć kogoś na swoją stronę, nastąpiłaby katastrofa - zdradził w wywiadzie dla Kobieta.interia.pl.

Chajzerowie zdecydowali się na tradycyjny układ - ona zajmuje się domem, on pracuje. Prezenter przyznaje, że gdyby jego żona również pracowała w mediach ich związek mógłby nie być taki udany.

Gdyby żona była w tej branży, być może by się to nie udało - na szczęście nie jest. Mamy taki układ, że ja jestem osobą, która zabiega o materialną stronę bytu, a Dorota zajmuje się domem i sprawia jej to przyjemność. Dla niej najważniejsze było i jest, żeby dom fajnie funkcjonował. Różnimy się od siebie charakterami, ale mamy podobne poczucie humoru, spojrzenie na świat , a jednocześnie akceptujemy i tolerujemy swoje wady - mówił dla Rossnet.pl.

Zygmunt Chajzer i Dorota Chajzer Zygmunt Chajzer i Dorota Chajzer Kapif

Zazdrośni?

Zazdrość? To nie dla nich. Nawet kiedy Chajzer występował w "Tańcu z gwiazdami"czy "Gwiazdy tańczą na lodzie" i spędzał dużo czasu z pięknymi kobietami, jego żona była spokojna.

Wiedziała, że tańczę z myślą o niej - wyznał prezenter w Rossnet.pl. - W ten sposób przecież mogłem popracować nad swoją formą. I chociaż nie zająłem żadnego z czołowych miejsc, to i tak dużo mi to dało.

Dorota Chajzer jest bardzo atrakcyjną kobietą, ale prezenter nie przejmuje się spojrzeniami innych mężczyzn.

Na tym etapie naszego związku, kiedy znamy się od tylu lat, to nie jest kwestia zazdrości, bardziej dumy z tego, że mam piękną żonę. Nie myślę w kategoriach, że ktoś na nią popatrzył, a nie powinien - wprost przeciwnie, jeśli Dorota się komuś podoba, to dla mnie jest komplement, bo jest moją żoną - wyznał w wywiadzie.

Zygmunt ChajzerKapif

Zygmunt ChajzerKapif

Zygmunt Chajzer i Dorota Chajzer Zygmunt Chajzer i Dorota Chajzer Kapif

Ponad 30 lat razem

Chajzerowie są już razem ponad 30 lat. Parę lat temu fotoreporter przyłapał ich w kawiarni. Zachowywali się jak para nastolatków. Prezenter zapytany przez dziennikarkę Se.pl o to, czy zachowywali się z tak z żoną specjalnie, odpowiedział:

Ależ skąd, my tak na co dzień, naprawdę. Bo choć jesteśmy już dziadkami, to wciąż czujemy się młodo.

Chajzer przyznaje, że czasami kłóci się z żoną.

Jasne, tak jest nawet w najbardziej kochających się związkach, drobne przejściowe burze tylko dodają uroku. Ja nie jestem taki łatwy w obsłudze, na jakiego wyglądam, np. czasami się obrażam. Moja mądra żona wie, że należy to spokojnie przeczekać, a potem jest już tylko lepiej - wyznał dla Se.pl.

Żona prezentera ceni sobie spokój, dlatego para nie przejmuje się błahostkami.

Jest optymistką i do tego nie przejmuje się drobiazgami. Nie dochodzi między nami do konfliktów w codziennych sprawach, bo one tak naprawdę nie mają znaczenia. Ważne jest zdrowie, fajne samopoczucie, harmonia, spokój i szczęście na co dzień. W związku z czym nie zawracamy sobie głowy tym, że ktoś się trochę spóźnił, czy zrobił nie takie zakupy jak trzeba. To nie są problemy - powiedział Chajzer dla Kobieta.interia.pl.

Staż ich związku jest naprawdę imponujący. W wywiadzie Chajzer wyznał jaką ma receptę na udane małżeństwo.

Na początku musi być wybuch, eksplozja, kometa, która sprawia, że świat nagle zwariuje. Bez tego trudno ten związek poukładać. Później, oczywiście wszystko robi się spokojniejsze, codzienne. Liczy się umiejętność zaakceptowania odmienności, tolerancja i rzecz niezwykle ważna - poczucie humoru. Jeśli będą nas śmieszyć te same żarty, to mamy bazę na długie lata.

Zygmunt Chajzer i Dorota ChajzerKapif

Zygmunt Chajzer z rodziną Zygmunt Chajzer z rodziną WBF/

Dzieci

Dorota i Zygmunt Chajzerowie mają dwoje dzieci syna Filipa Chajzera, który poszedł w ślady ojca i został dziennikarzem i córkę Weronikę Annę. Z poprzedniego małżeństwa prezenter ma jeszcze córkę Karolinę, która mieszka w Szwecji. Dom Chajzerów zawsze był pełny. Filip Chajzer zamieszkał u rodziców ze swoją partnerką, a później żoną Julią (pierwsza od lewej) i synem Maksem.

Córka Chajzerów bez wątpienia odziedziczyła urodę i figurę po mamie.

Weronika Chajzer, Zygmunt ChajzerKapif

Filip Chajzer stylowy mężczyzna logo 24Kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.