Chcieliśmy myśleć, że kuriozalna wypowiedź Piotra Guziała o gwałcie w Lesie Kabackim (Zobacz: Guział o zgwałconej kobiecie: Jak ona biegła po ciemku? Internauci: Pan się kompromituje! ) będzie ostatnią tego typu. Niestety, okazało się, że burmistrz Ursynowa jeszcze bardziej obniżył poziom. Kilka dni temu prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie rzeczonego gwałtu na młodej kobiecie, ze względu na niewykrycie sprawcy.
Prokuratura zaznacza jednak, że jeśli pojawią się nowe informacje lub dowody pozwalające na postawienie zarzutów, to postępowanie zostanie podjęte na nowo - pisze Gazeta.pl.
Piotr Guział sprawę skomentował na Twitterze:
Gwałt? A może paranoja i fala medialna? Kto przeprosi? Zacznijmy od feministek.
Żenujący wpis od razu wywołał falę krytyki, która jednak nie przemówiła do Guziała. Burmistrz Ursynowa brnął dalej.
Screen z Twitter.com/PiotrGuzial Screen z Twitter.com/PiotrGuzial Screen z Twitter.com/PiotrGuzialGuział od 13 godzin nie przerwanie ciągle prowadzi dyskusję z użytkownikami Twittera. Czas wyświetlić na niebie znak przywołujący batmana. Niech go ktoś powstrzyma!
Screen z Twitter.com/PiotrGuzialkaro
Marcin Prokop podsumował znajomość z Hołownią. Taki mają kontakt po latach
Nowa gospodyni w Plutyczach? Monika zawróciła w głowie Andrzejowi. "Połóż się, kochanie. Przytul mnie"
Bosacka zdradza, jak oszczędzić na jedzeniu. Na początek miesiąc bez zakupów
Afery ciąg dalszy. Doda nie wytrzymała po pytaniu Górskiej o Gessler. "Czy ty myślisz, że ja bym była tak głupia?"
Zapomnij o sukienkach w kwiaty. Te modele z Zary i Reserved podbiją ulice tej wiosny
Dorota Wysocka-Schnepf zapytana o wywiad pierwszej damy. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał
Poruszające pożegnanie Erica Dane'a z córkami. "To są moje ostatnie słowa"
Nie żyje 27-letnia influencerka. Tragiczne skutki operacji plastycznej
Woźniak-Starak reaguje na słowa Kazen. Tak podsumowała jej decyzję