Ewa Chodakowska: Chcę zniknąć z mediów! Wystaję z każdej publikacji

Trenerka zapowiedziała, że chce zniknąć z mediów dla swoich czytelniczek.

Ewa Chodakowska jest już nie tylko najpopularniejszą w Polsce trenerką fitness. Instruktorka stała się celebrytką, za którą biegają paparazzi. Ostatnio dostała swój cykl w programie "Dzień dobry TVN", wydała drugą książkę, została modelką La Manii, a już niedługo otworzy klub fitness (zobacz: Ewa Chodakowska otwiera własne studio fitness! "Już nie mogę się doczekać" ), który ma zamiar promować równie mocno jak markę Adidas, której jest ambasadorką. Trenerka zaskoczyła wszystkich i stwierdziła , że chce przystopować z autopromocją w mediach.

Muszę na moment przystopować media. Trochę wystaję z każdej publikacji, co może jedynie męczyć czytelniczki, zamiast inspirować - powiedziała Fakt.pl.

Chodakowska nie chce zapewne, aby jej czytelniczki przestały traktować ją poważnie. Ciekawe jak instruktorka pogodzi "znikanie z mediów" z pojawianiem się w telewizji i promocją klubu? Trenerka odniosła się też ostatnio na swoim Facebooku do negatywnych wypowiedzi o niej.

Jeśli ludzie mówią o Tobie to tylko, dlatego ze nie udaje im się osiągnąć Twojego poziomu... Nie mają tego co masz Ty... tym samym próbują kopiować nieudolnie to kim jesteś... zapominając, że sami są wyjątkowymi... Zacznijmy żyć swoim życiem!! Nie traćmy energii na dyrdymały - napisała.

Ewa Chodakowska i Lefteris KavoukisEwa Chodakowska i Lefteris Kavoukis Kapif Kapif

majk

Więcej o: