Charlie Hunnam nie zagra Christiana Greya!

Przestraszył się niezadowolonych fanek powieści?

Wytwórnie filmowe Universal Pictures i Focus Features ogłosiły, że Charlie Hunnam nie zagra Christiana Greya w filmie na podstawie powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Twórcy filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i Charlie Hunnam uzgodnili, że aktor nie weźmie udziału w produkcji ze względu na zbyt napięty grafik na planie serialu "Sons of Anarchy", który nie pozwala mu odpowiednio przygotować się do roli - czytamy w oświadczeniu wytwórni.

W takie wyjaśnienie nikt nie chce jednak uwierzyć. Fanki bestsellerowej powieści E. L. James od początku głośno protestowały przeciwko obsadzeniu Hunnama w roli szarmanckiego Christiana Greya ze skłonnościami sadomasochistycznymi. Powstała petycja, pod którą fani skarżyli się na obsadę. W roli Greya internauci najchętniej widzieli Matta Bomera , Iana Somerhaldera czy Ryana Goslinga . Producenci nie podali jeszcze nazwiska aktora, który zastąpi Hunnama.

Przypomnijmy również, że w rolę Anastasii Steele wcielić się ma  Dakota Johnson . Ona również nie wpasowała się w wyobrażenia czytelników, którzy na jej miejscu najchętniej widzieliby Alexis Bledel .

My jesteśmy trochę rozczarowani decyzją Hunnama. Naszym zdaniem sprawdziłby się w tej roli doskonale. Zdjęcia mówią zresztą same za siebie ;)

Charlie HunnamCharlie Hunnam Screen Sons of Anarchy Screen Sons of Anarchy

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.