Po wypadku Weronika Rosati wróciła do Warszawy. Piotra Adamczyka czeka przesłuchanie

Sprawa będzie wyjaśniana.

Jak już informowaliśmy, volvo, którym Piotr Adamczyk i Weronika Rosati jechali na plan zdjęciowy do Zamościa, wpadło do rowu (zob.: Weronika Rosati i Piotr Adamczyk mieli wypadek ). Kierujący autem Adamczyk wyszedł z wypadku bez szwanku, ale Rosati doznała urazu kostki. Aktor był trzeźwy.

Weronika Rosati, która ucierpiała w wypadku, przebywała na oddziale ortopedycznym w tzw. "starym szpitalu" w Zamościu, przy ul. Peowiaków. Aktorka ma uraz kostki, ale jeszcze we wtorek wróciła do Warszawy - poinformował portal "Kurier Lubelski".

Ojciec Weroniki, Dariusz Rosati, powiedział, że jego córka czuje się dobrze (zobacz: Dariusz Rosati: Stan mojej córki jest w porządku ).

Piotr Adamczyk, Weronika Rosati.Piotr Adamczyk, Weronika Rosati. www.marzenastoklosa.pl www.marzenastoklosa.pl

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku.

Za wcześnie mówić o przyczynach. Postępowanie trwa - wyjaśnia "Kurierowi Lubelskiemu" Joanna Kopeć z zamojskiej policji. - Piotr Adamczyk nie był jeszcze przesłuchiwany.

Według portalu Adamczyk we wtorek nie był obecny na planie komedii "Inwestorzy". Pojawi się tam najprawdopodobniej w środę. Weronika Rosati nie jest w obsadzie filmu.

Zobacz wideo
Zobacz wideo

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.