Helena Vondrackova wypowiada WOJNĘ paparazzi: Oni są niebezpieczni, to gangsterzy!

Czeska gwiazda zawitała w Polsce.

Czeska piosenkarka, Helena Vondrackova, przyjechała do Polski, aby promować swoją nową płytę "Helena Vondrackova On Broadway". Była gościem w " Dzień Dobry TVN ", gdzie Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit zapytali ją o doświadczenia z paparazzi.

Oni byli i będą tak długo, jak ludzie mają interes wiedzieć coś z prywatnego życia celebryty - przyznała gorzko piosenkarka. - Bywają niebezpieczni, to gangsterzy!

Helena VondrackovaHelena Vondrackova Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN

Czeska gwiazda powiedziała, że miała różne przeżycia, często nieciekawe, ale jej mąż, Martin Michal postanowił wprowadzić w ich życie trochę spokoju. Stworzył portal internetowy " Galeria Prolhanych " czyli galerię zakłamanych. Jest to lista najgorszych paparazzi, ich wizerunki i opisy, jakimi taktykami się posługują oraz jakie kłamstwa wypisują o celebrytach. Dzięki temu ludzie mogą dowiedzieć się, z kim mają do czynienia, a w wyniku tego, wymienionych paparazzi często spotykają różne nieprzyjemności.

W Czechach jest to jak najbardziej legalne, stąd zdziwienie piosenkarki, że w Polsce mogłyby wyniknąć z czegoś takiego problemy prawne.

Helena VondrackovaHelena Vondrackova Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN

Helena Vondrackova jest gwiazdą światowego formatu. Najnowsza płyta artystki "Helena Vondrackova On Broadway", zawiera wielkie przeboje z czeskich oraz międzynarodowych filmów i musicali. Wyjątkowy występ Heleny Vondrackovej oraz jej gości w Operze Narodowej w Pradze w 2010 roku był inspiracją do nagrania albumu studyjnego, a zapis koncertu dołączony jest na płycie DVD.

Helena VondráckovaHelena Vondráckova Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN

Piosenkarka występowała na największych scenach świata, współpracowała z wieloma artystami, jednak najmilej wspomina duet z Karel Gott'em, z którym wystąpiła już dwukrotnie i do tej pory bardzo się przyjaźnią.

Helena VondrackovaHelena Vondrackova Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN

Przez 44 lata kariery nagrała ponad 1725 piosenek z czego wiele stało się wielkimi hitami. Dysponuje czterooktawowym głosem i Śpiewa po czesku, angielsku, niemiecku, polsku, rosyjsku, francusku i japońsku!

Emes

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.