Lider zespołu "Weekend" wystąpi w serialu TVN! Jaką ma rolę?

Debiut piosenkarza

Radek Liszewski , autor hitu disco polo "Ona tańczy dla mnie" i lider zespołu "Weekend" będzie miał swój debiut aktorski! Wystąpi w specjalnym odcinku serialu TVN "Szpital". Muzyk wcieli się w rolę przyjaciela pacjentka, który trafi na SOR po tym jak przesadził ze spożyciem alkoholu. Ta pozornie błaha sprawa przerodzi się w coś o wiele bardziej poważnego! Radek Liszewski, czekając na informacje o stanie zdrowia swojego kolegi, przeżyje w szpitalu prawdziwe chwile grozy... Wszystko zobaczycie już dzisiaj o 16:55.

Radek Liszewski.Radek Liszewski. TVN/x-news TVN/x-news

Zobacz wideo

A co się będzie działo w dzisiejszym odcinku? Lider zespołu Weekend przywozi do szpitala swojego tancerza, który przesadził z alkoholem i źle się czuje. Pacjentem zajmuje się dr Eryk Wajman (Radosław Osmalak). Obecność wokalisty w szpitalu wywołuje ogromne zamieszanie. Na oddziale niemal natychmiast zjawiają się fani zespołu, którzy są przekonani, że coś stało się Radkowi Liszewskiemu! Mimo tego, że personel szpitala dementuje plotki - fani opanowują oddział i utrudniają pracę lekarzom. Radek Liszewski próbuje ukryć się przed wielbicielami. W międzyczasie do chorego tancerza przychodzi dziewczyna, która twierdzi, że jest jego narzeczoną. Jak się później okazuje, to kolejna fanka zespołu...

Mijają godziny, a kolega Radka Liszewskiego czuje się coraz gorzej. Dochodzi do zapaści serca i konieczna jest reanimacja! Radek Liszewski jest bardzo przejęty zdrowiem swojego kolegi z zespołu. Czy lekarze zdołają uratować jego życie? Czy odkryją co jest przyczyną nagłego pogorszenia jego stanu zdrowia?

Radek Liszewski.Radek Liszewski. TVN/x-news TVN/x-news

Jakiś czas temu ekipa "Dzień Dobry TVN" odwiedziła Radka Liszewskiego na planie serialu "Szpital", gdzie piosenkarz otoczony był fankami, a prezenterka musiała go wręcz od nich "odrywać". Artysta przyznał, że jest lekko stremowany, ale atmosfera na planie jest bardzo przyjemna. Poradzi sobie w nowej roli?

Radek Liszewski.Radek Liszewski. TVN/x-news TVN/x-news

"Szpital" to paradokumentalny serial TVN, opowiadający o lasach pacjentów i lekarzy w jednym z krakowskich szpitali.

Pomysł zrodził się niejako z potrzeby odpowiedzi na oczekiwania widzów, którzy liczą na emocjonującą akcję i chętnie oglądają seriale z udziałem statystów - amatorów. Jest im to bliższe niż nawet najlepiej kreowane role aktorskie - wyjaśniła Krystyna Lasoń, producentka "Szpitala" w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Każdy z odcinków szpitala tworzy odrębną całość. Poza aktorami-amatorami wcielającymi się w role pacjentów, lekarzy i pielęgniarki grać będą aktorzy z krakowskich teatrów. W rolę kierującego oddziałem ordynatora Piotra Wójtowicza wcieli się Maciej Słota. W stałej obsadzie "Szpitala" znajdą się też: Krzysztof Wnuk, Sylwia Oksiuta, Tomasz Augustynowicz i Elżbieta Wójcik oraz znani z "W-11" - Kaja Sosnowska i Radosław Osmalak.

Emes

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.