Ania Dąbrowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Spodziewa się drugiego dziecka

Wokalista w ciąży wygląda kwitnąco.

Ania Dąbrowska zaprezentowała swój już pokaźnych rozmiarów brzuch ciążowy na koncercie Kolęd dla Szlachetnej Paczki w Pałacu Prezydenckim. To już jej druga ciąża, a rozwiązania możemy spodziewać się za kilka miesięcy. Wokalistka została zaproszona do zaśpiewała na koncercie kolęd, a na tę okazję wybrała czarną luźną sukienkę i szpilki na sporym obcasie. Kiedy szła, w uroczy sposób podtrzymywała swój  brzuszek.

Ania DąbrowskaAnia Dąbrowska Kapif Kapif

Wokalistka oficjalnie pochwaliła się informacją o ciąży 2 miesiącu temu. Przyznała wtedy, że decyzja o drugiej  ciąży była w pełni przemyślana:

Ja się bardzo do tego przygotowywałam. Zaplanowałam sobie drugie dziecko, starałam się o nie z pełną rozwagą i świadomością. Boję się. Oczywiście, że się boję. Ale jestem dobrej myśli - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

W 2010 r. Ani Dąbrowskiej i jej partnerowi Pawłowi Jóźwickiemu urodził się syn Staś. Wtedy jej życie przewróciło się do góry nogami:

Kiedy zaszłam w ciążę, byłam pochłonięta życiem zawodowym i jego rytm bardzo mi odpowiadał. Nie planowałam dziecka i nie byłam przygotowana na macierzyństwo. Dzieci kojarzyły mi się z ograniczeniami, zauważałam, że są hałaśliwe i rozbrykane - powiedziała w wywiadzie w " Zwierciadle ".

Ania Dąbrowska.Ania Dąbrowska. Kapif Kapif

Nie wszystko wyglądało tak różowo, jak się spodziewała, zwłaszcza, że piosenkarka sporo przytyła:

Po kilku miesiącach po porodzie zrozumiałam, jak ciężko będzie wrócić do formy. Nie czułam się bardziej kobieca, uważałam, że ciąża to poświęcenie mojej fizyczności, dziewczęcości. Zastanawiałam się też, czy będę w stanie tak od razu i bezwarunkowo pokochać tego małego człowieka. Na szczęście okazało się, że natura działa bardzo sprawnie i natychmiast zakochałam się w swoim synku - wyjaśniła w " Zwierciadle ".

Dąbrowskiej najwyraźniej spodobało się macierzyństwo. Plotek.pl życzy szczęścia!

Anna Dąbrowska, Bronisław Komorowski.Anna Dąbrowska, Bronisław Komorowski. Kapif Kapif

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.