Ola Kwaśniewska i Kuba Badach mieszkają ODDZIELNIE! Wiemy, co ich powstrzymuje

Młodzi małżonkowie nie zamieszkali jeszcze ze sobą.

Minął już tydzień od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha , a świeżo upieczeni małżonkowie jeszcze ze sobą nie zamieszkali, jak informuje " Fakt "! Ola wciąż mieszka w swoim panieńskim mieszkaniu na warszawskim Wilanowie, natomiast Kuba w domu w Starej Miłosnej.

Jednak za tą decyzją nie stoi kryzys w małżeństwie, ale wrodzony pragmatyzm: państwo młodzi remontują swoje wspólne mieszkanie: wielki apartament na nowym osiedlu. Dopiero, gdy wszystko będzie gotowe, małżonkowie rozpoczną prawdziwą "nową drogę życia" i zamieszkają w nim razem - dowiadujemy się z tabloidu.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach.Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. KAPIF KAPIF

Remont ma zakończyć się już lada chwila. O nowym mieszkaniu Ola i Kuba opowiadali w pamiętnym poślubnym wywiadzie dla " Vivy !':

Mało im ślubu. Zabierają się też za remont wspólnego mieszkania. Przez ostatnie miesiące nie wiedzą, jak się nazywają - relacjonowała"Viva ! ".

Nie tylko fotoreporterzy robili zdjęcia młodej parze. W ruch poszyły także telefony komórkowe zgromadzonych przed kościołem gapiów.Nie tylko fotoreporterzy robili zdjęcia młodej parze. W ruch poszyły także telefony komórkowe zgromadzonych przed kościołem gapiów. Fot. KAPIF Fot. KAPIF

Remont bardzo ich pochłonął, ale Ola chciała trzymać pieczę nad jego przebiegiem:

Okazało się, że nie umiemy nikomu oddać kontroli - przyznała Ola w wywiadzie.

Mamy nadzieję, że Ola i Kuba, jak najszybciej zamieszkają ze sobą. W końcu małżeństwo opiera się na pokonywaniu trudów dnia codziennego.

Vic

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.