A jednak! Jest sesja i wspólny wywiad! Co Ola i Kuba wyznali w "Vivie"?

A miało być skromnie i bez rozgłosu! Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wystąpili w bardzo romantycznej sesji poślubnej w "Vivie" i udzielili wyczerpujących odpowiedzi na pytania o tym, jak się poznali, co ich do siebie zbliżyło i kto się komu oświadczył!
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach. Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach. Viva!

Sesja ślubna

Raptem 2 dni po ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha w sprzedaży ukazał się najnowszy numer "Vivy" z przedślubną sesją pary. Z okładki patrzą Kuba i uśmiechnięta Ola, która ma na sobie suknię stylizowaną na ślubną. Ola jest ostatnio chyba jedną najbardziej zapracowanych gwiazd, bo to już druga sesja dla "Vivy!" w przeciągu miesiąca!

A miało być inaczej. Dotychczas para jak ognia unikała zwierzeń o swoim związku. Gdy szli razem na spacer, nie przytulali się, ani nie całowali, żeby nie prowokować fotografów. Para zarzeka się, że to jeden jedyny raz, kiedy rozwieją wszystkie wątpliwości na swój temat. Wierzycie im?

Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji.  (...) Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą - przekonuje Ola w wywiadzie dla "Vivy!".

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba BadachViva!

O medialnym ślubie przesądziła chęć podzielenia się swoim szczęściem z bliskimi:

Chcemy, żeby bliscy nam ludzie byli z nami w tym momencie. To wyjątkowa chwila, którą wspomina się przez całe życie, szkoda zmarnować ją ze strachu przed brukowcami - wyjaśnia Kwaśniewska.

Kuba Badach. Kuba Badach. Kapif

Wiemy, jak się poznali!

Ola i Kuba rozwiewają wreszcie wszelkie wątpliwości na temat tego, jak się poznali. Pierwsze spotkanie przyszłych małżonków miało miejsce w 2009 r. w Radiu Zet, w którym Ola nagrywała właśnie swoją audycję, a w tym samym czasie Kuba wpadł do stacji, by wręczyć jej swoją płytę. Ola już wtedy była zagorzałą fanką Poluzjantów - zespołu, w którym Kuba śpiewa - i znała na pamięć wszystkie jego utworu. To jednak nie wystarczyło, żeby między parą zaiskrzyło - musieli pomóc im znajomi, którzy zaprosili ich oboje na wspólną imprezę. Tymi znajomymi był Adam Sztaba i jego partnerka, Dorota Szelągowska, jak dowiedziało się RMF FM.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowskafot. EAST NEWS

W Oli Kubę urzekło jej poczucie humoru i naturalność, której nie spodziewał się po córce prezydenta:

Pamiętam, jak trafiłem kiedyś w telewizji na program o kulisach "Tańca z gwiazdami". Ola była wtedy jego uczestniczką. Była tak zabawna, że płakałem ze śmiechu. Byłem zaskoczony, że można sobie na coś takiego pozwolić w telewizji i w dodatku robi to córka prezydenta - powiedział w wywiadzie.

N/z Aleksandra Ola Kwasniewska. Warszawa 22.09.2012. Slub Aleksandry Kwasniewskiej i Jakuba Badacha. Para mloda wychodzi z kosciola. Fot. Teodor Ryszkus / FORUMTeodor Ryszkus

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach. Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach. Kapif

Kto się boi ślubu?

To właśnie Kuba pomógł Oli przełamać lęki dotyczące ślubu. Wcześniej Kwaśniewska nigdy nie należała do kobiet, które w skrytości ducha marzą o długim welonie, białej sukni i wielkim weselu - dowiadujemy się z dwutygodnika. To Herkules Poirot - bohater detektywistycznych książek Agathy Christie - był jej wzorem do naśladowania, a nie Królewna Śnieżka. Przed poznaniem Kuby, Olę prześladowały przerażające sny o tematyce ślubnej:

Śni jej się, że dusi się idąc do ołtarza - przytacza "Viva!".

PHOTO: JUSTYNA DRAZEK / EAST NEWS  22/09/2012 WARSZAWA  SLUB ALEKSANDRY KWASNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA W KATEDRZE POLOWEJ WOJSKA POLSKIEGO N/Z:East News

Dzięki Kubie to się zmieniło, chociaż, gdy zapadła decyzja o ślubie, nie obyło się bez onirycznych koszmarów:

Śniło mi się, że odbieram stos zaproszeń, wszystkie już wykaligrafowane, gotowe do wręczania. Otwieram jedno po drugim, a tam wszędzie "Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Chlebach Chyba zapraszają na ślub" - zwierza się Ola.
Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach East News

Kryzys Pana Młodego

Nie wszystko jawiło się w różowych barwach, a Kuba Badach wcale nie marzył o tym, by poślubić córkę prezydenta, która na każdym kroku skupia zainteresowania mediów. Podobno przeżył nawet mały kryzys na początku ich związku!

Wiedziałam, że ja już wyboru nie mam. Od siebie nie ucieknę. On był jeszcze na rozstaju - mówi Ola w "Vivie".

Na szczęście Kuba nie przestraszył się mediów, a jego miłość była ponad to:

Zadałam sobie pytanie, czy strach przed brukowcami i ludźmi, którzy posługują się zupełnie inną moralnością, będzie większy niż moje uczucie. Zrozumiałem, że nie będzie - wyznaje Kuba.

Badach Kuba, Kwasniewska Ola AleksandraKAPIF

Aleksandra Kwaśniewska. Aleksandra Kwaśniewska. Kapif

Zwyczajna córka prezydenta

Ola Kwaśniewska przedstawia się jako zwyczajna i naturalna dziewczyna. Para przytacza historię, kiedy Ola wybrała się razem z chłopakami z zespołu Kuby w trasę i Kwaśniewska nie miała oporów, by pójść z nimi do baru mlecznego:

Ludzie w barze najpierw na nią zerkali, ale za chwilę kiwali z niedowierzaniem głowami, bo przecież to niemożliwe, a ja zrozumiałem, że  to zupełnie normalna dziewczyna - wyjaśnia Kuba.

Badach Kuba, Kwasniewska Ola Aleksandrafot. KAPIF

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. KAPIF

Muzyk - domator

Również Kuba podkreśla, że nie jest stereotypowym muzykiem i nie kręcą się wokół niego groupies. Zaakceptowanie przyszłego zięcia nie przyszło Kwaśniewskim z łatwością:

Oczywiście mama była na początku przerażona. Wiadomo, jakie jest wyobrażenie o tej branży: używki, groupies i ciągle  w trasie - wyznaje Ola.

Ola twierdzi, że Badach to typowy domator, a to, że często nie ma go w domu, przemawia akurat na jego korzyść, bo Ola jest nauczona, że mężczyzna nie przesiaduje cały czas w gniazdku domowym.

PHOTO: PIOTR WYGODA / EAST NEWS 22/09/2012 WARSZAWA SLUB ALEKSANDRY KWASNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA W KATEDRZE POLOWEJ WOJSKA POLSKIEGO N/Z: ALEKSANDRA KWASNIEWSKA I KUBA BADACHEast News

Badach jest najwyraźniej przeczulony na punkcie plotek mówiących o tym, że karierę zawdzięcza bogatemu ojcu, właścicielowi firmy produkującej m.in. kefiry "Krasnystaw". Kuba podkreśla, że do wszystkiego doszedł sam, a jako początkujący muzyk, żył w naprawdę trudnych warunkach.

Gdy tata zobaczył mieszkanie, które wynająłem, był załamany. W oknie pojedyncza szyba, podłoga się urywała - przekonuje muzyk.
Aleksandra Kwaśniewska. Aleksandra Kwaśniewska. fot. KAPIF

Kto się komu oświadczył?

Decyzja o ślubie była spontaniczna, jednak to Ola zaproponowała, kiedy ma się odbyć:

W maju, podczas rozmowy o przyszłości, Ola rzuciła niezobowiązująco: A może wrzesień? Czemu nie? Po co czekać? Data: 22. A więc postawione - relacjonuje "Viva!

Można więc odnieść wrażenie, że to Ola zaproponowała ślub ;)

Badach Kuba, Kwasniewska Ola Aleksandrafot. KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.