Wszystko się kiedyś kończy. Także audycja Moniki Richardson w Radiu Złote Przeboje dobiegła końca. Prezenterka prowadziła wraz z Jarkiem Budnikiem poranne audycje "Złote Przeboje na dzień dobry". Umowa jednak wygasła i z końcem czerwca i nie została przedłużona. Dyrektor Programowy stacji Piotr Jaroszewski komentuje to następująco:
Z Moniką mięliśmy kontrakt na prowadzenie programu do końca czerwca. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nią. Umowa jednak się skończyła, Monika podjęła nowe wyzwania, a my w nowym sezonie przygotowaliśmy dla słuchaczy nowy poranek z dwójką świetnych radiowców Jarkiem Budnikiem i Piotrem Jaworskim.
Wygląda na to, że fani Richardson muszą czuć się zawiedzeni. Mamy jednak przeczucie, że nie zniknie ona z mediów na długo i prędzej czy później znów o niej usłyszymy. No bo chcemy być na bieżąco w sprawie jej porannego seksu czy innych intymnych rzeczy:)
Tymczasem stacja zamiast polskiego kobiecego odpowiednika Paulo Coelho, zdecydowała się zatrudnić inną gwiazdę znaną z TVP - Roberta Janowskiego. Ten, nie będzie musiał się dzielić czasem antenowym, jak Monika, lecz dostanie własną autorską audycję.
Jego audycji "Muzyka Mojego Życia" będzie można posłuchać od poniedziałku do piątku o godz. 8.10 i w sobotę (godz. 12.00-14.00). Z programu dowiemy się m.in. jakie piosenki i którzy artyści wywarli największy wpływ na zaproszone przez Roberta gwiazdy, jak i na samych słuchaczy - dowiedzieliśmy się w Złotych.
Nas zastanawia jednak, jakie "nowe wyzwania" podjęła Monika . Pokusiliśmy się na pewne rozważania na ten temat... Zapraszamy do głosowania!
zuz
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Vivienne Wiśniewska skończyła 18 lat. Tak świętowała córka lidera Ich Troje
Hakiel wspominał, że chciałby mieć kolejne dziecko. Serowska: Życie nie jest po to, żeby się urabiać po łokcie
Mateusz z "Rolnika" po rozstaniu z Basią nie wylewa łez w poduszkę. Tak bawi się z inną uczestniczką show
Najpierw rozstał się z jedną piosenkarką, potem drugą. Lider Blue Cafe w końcu ożenił się z nauczycielką
Baranowski prosił o pieniądze. Zebrał więcej, niż chciał. Teraz zdradza, na co je wyda
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła