Stewart i Pattinson drą koty o... psa. Żadne nie chce ustąpić!

Wspólny pupil stał się kością niezgody.

Pattinson chyba w końcu się otrząsnął i zaczął powoli odgrywać się na byłej dziewczynie. Niedawno pisaliśmy, że kazał się Kristen wyprowadzić z domu. Jak informuje portal Dailymail , aktor teraz oczekuje, że to właśnie jemu przypadnie opieka nad ich wspólnym psem - Bear.

kristen stewart, pies Bearkristen stewart, pies Bear East News

Para wspólnie przygarnęła zwierzaka ze schroniska w Nowym Orleanie. Kristen jest bardzo przywiązana do psiaka. Troskliwie opiekowała się nim, kiedy jako szczenię przechodził groźną chorobę parvo.

Ona ma złamane serce. Adoptowali psa razem, a Kristen zawsze traktowała go jak ich wspólne dziecko, nie odda go Robertowi tak łatwo - mówi portalowi Dailymail znajomy pary.

kristen stewart, pies Bearkristen stewart, pies Bear East News

Aktor uważa jednak, że ma większe prawo do zwierzaka, tym bardziej, że Kristen ma już jednego pupila - kota Maxa. Znajomy gwiazdorskiej pary zdradza w wywiadzie dla Dailymail, jak wiele znaczy Bear dla Pattinsona.

Rob jest tak zraniony tym co zrobiła mu Stewart, że według niego, tylko obecność jego wiernego przyjaciela - Bear - pomoże mu się z tym uporać i dojść do pionu.

robert pattinsonrobert pattinson plotek.pl

Pattinsonowi z pewnością przyda się wsparcie. Na razie wszyscy wspólni znajomi pary stoją po jego stronie, to mu chyba jednak nie wystarcza. A może chodzi o to, żeby jak najbardziej pogrążyć Kris? Uważacie, że zdrada Stewart go do tego upoważnia?

zuz

Zobacz także:

The BEST of Natalia Siwiec! Zobacz jej najlepsze PRYWATNE zdjęcia!

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki wypoczywają z córką w Sopocie. Jak on się z nią bawi!

Brzydkie stopy, krzywe nogi, odstające uszy: Takie są słabe strony gwiazd!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.