Iga Świątek to córka Doroty i Tomasza Świątek, a także siostra Agaty Świątek, która przed laty również trenowała tenisa. Wybrała jednak branżę medyczną, gdzie się realizuje. Dziś jest panią stomatolog, o czym przypomniała światu podczas kampanii "Zdrowe nawyki to zdrowe uśmiechy", realizowanej z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym.
Widać po ostatnim evencie, że siostry mają ze sobą świetny kontakt. Kibicują sobie wzajemnie w karierach, a nawet łączą siły na polu zawodowym. Iga Świątek została zapytana o dbanie o zęby podczas panelu. - Uśmiech jest ważną częścią mojego życia, zwłaszcza odkąd stałam się bardziej popularna i jest to dla mnie forma komunikowania się - przekazała gwiazda tenisa. - Tym uśmiechem mogę nawiązać relację z moimi fanami - uzupełniła. Wiedzę stomatologiczną przekazuje jej starsza siostra, z której Iga nie kryje dumy. - Jestem za to bardzo wdzięczna - przekazała tenisistka. Jej siostra z kolei zachwalała używanie szczoteczki elektrycznej, która ułatwia rzeczywistość. Agata i Iga pokazały się na panelu z bardzo profesjonalnej strony. Zadbały nie tylko o wypowiedzi, ale i stosowne stylizacje. Szczegóły w naszej galerii.
Nieco więcej o znanych siostrach wyjawił mediom ich własny ojciec, kiedy wspominał o tym, że dawniej we dwie trenowały tenisa i pływanie. - Zaczęła Agata, a potem Iga starała się ambitnie ją naśladować. Iga i Agata mają zupełnie inne charaktery. Agata jest spokojna. Iga za to zawsze była uparta i lubiła sama o wszystkim decydować - przekazał Tomasz Świątek "Super Expressowi". Kontuzja zatrzymała sportowe poczynania Agaty Świątek i dlatego zmieniła ścieżkę. Dziś pracuje w gabinecie, co zresztą przypomniała Iga Świątek podczas rozmowy o zębach. - Stomatologię wybrałam drogą eliminacji. Wydawała mi się konkretnym zawodem, dającym w przyszłości niezależność. Przede wszystkim na rynku pracy - wspominała Agata Świątek Eurosportowi.
Nawrocka w USA zachwyciła fryzjera gwiazd. Stylistka miała wątpliwości. "W takim otoczeniu to za mało"
Młynarska o kulisach zakupu domu w Hiszpanii. Wspomniała o cenie
Bawełniane sukienki na wiosnę. Ażurowa z Zary wygląda jak wycinanka, w H&M i Reserved też są cudne
Syn Rozenek z nowym modowym projektem. Jego praca robi wrażenie
Te słowa ofiar Jeffreya Epsteina mrożą krew w żyłach. "Podobał mu się strach w naszych oczach"
Gołębie przejęły balkon Anny Muchy. "To jest jakaś masakra!"
Niespodziewane wieści i to w dniu urodzin Rogacewicza. To już koniec?
Ta scena w "Pytaniu na śniadanie" zaskoczyła widzów. Beata Tadla była w szoku
Wałęsowie są 56 lat po ślubie. Tak Lech zareagował na pytanie, czy wciąż się kochają