Weronika Grycan wygina się na plaży!

Młoda instruktorka tańca poprowadziła taneczne warsztaty na plaży.

Weronika Grycan przyjechała na "Sunrise Fashion Festival" do Kołobrzegu nie tylko po to, by podziwiać najnowsze kreacje polskich projektantów, ale także do pracy.

Weronika Grycan.Weronika Grycan. fot. KAPIF

Weronika poprowadziła wczoraj warsztaty taneczne na plaży. Chętnych do zgłębiania tajników latynoskich ruchów w towarzystwie młodej Grycan nie brakowało.

Weronika Grycan.Weronika Grycan. fot. KAPIF

Weronika po raz kolejny pokazała, że ma dystans do siebie: ubrana w czarne legginsy i luźną koszulkę z uśmiechem pozowała fotoreporterem przybierając taneczne pozy.

Weronika Grycan.Weronika Grycan. fot. KAPIF

Wieczorem wybrała się na pokaz mody Łukasza Jemioła. Tym razem postawiła na rockowy styl - czarną ramoneskę z ćwiekami i szpilki. W tej wersji podobała nam się znacznie bardziej niż w długiej obszernej sukience , którą założyła dzień wcześniej.

Weronika Grycan.Weronika Grycan. fot. KAPIF

Sunrise Fashion Festival zachęca do uczestniczenia w nim w taki sposób:

Od rana, trener fitness, który na co dzień dba o sylwetki gwiazd oraz najzdolniejsi, polscy instruktorzy tańca przygotują specjalny program, który będzie świetnym wstępem do późniejszej zabawy.

To więc już oficjalne: Weronika została uznana za jedną z najzdolniejszych instruktorek tańca. Jak Wam się podoba Weronika wyginająca się na plaży? ;)

Baisha

Zobacz także:

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na otwarciu nowego sklepu Victoria's Secret i Sunrise Fashion Festival

Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 2]

To oni rozpalali zmysły kobiet! Jak wyglądają dziś amanci z dawnych lat?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.