Jest młoda, piękna i rozkochała w sobie księcia. Zgadnij, kto jest chłopakiem tej modelki!

Z kim spotyka się Cara Delevingne.

Ta piękna blondynka nazywa się Cara Delevingne  i od niedawna spotyka się z Księciem Harrym ! Młodszy brat Williama nie jest stały w uczuciach w przeciągu kilku ostatnich lat u jego boku widywano wiele seksownych kobiet. Myślicie, że Cara może liczyć na dłuższy związek z księciem Walii?

Cara DelevingneCara Delevingne screen z Facebook.com

Jeżeli nie uda jej się wejść do rodziny królewskiej, to i tak nie musi się martwić o karierę. Cara jest naprawdę dobrze zapowiadającą się modelką, która może się poszczycić nawet pewnymi sukcesami. Między innymi została twarzą tegorocznej wiosennej kampanii Burberry. Chodziła także dla takich domów mody jak: Chanel,  Dolce & Gabbana czy Stella McCartney.

Cara DelevingneCara Delevingne screen z Twitter.com

Jak modelce udało się poznać księcia? Cóż, Cara Delevingne obraca się w gronie znanych osób. Do jej przyjaciółek należy m. in. Karklie Kloss czy córka Micka Jaggera - Georgia May Jagger . Modelka na Ibizie imprezowała także w towarzystwie Paris Hilton.

georgia may jagger, cara delevingnegeorgia may jagger, cara delevingne screen z Twitter.com

Cara ma wszystko co potrzeba, żeby się wybić w modelingu, pytanie czy powiedzie się jej także w życiu prywatnym. Poprzednią dziewczynę 27 letniego Harrego bije na głowę. Chelsy raczej nie może uchodzić za wyjątkową piękność. Czy to jednak pozwoli jej usidlić Księcia na dłużej?

georgia may jagger, cara delevingnePrince Harry (Eastnews/Getty)

Cara DelevingneCara Delevingne screen z Facebook.com

zuz

Zobacz także:

Młodzi, piękni i wpływowi. Królewscy kawalerowie do wzięcia

Milionerka, skandalistka, "złodziejka mężczyzn". Kim jest Fiona SWAROVSKI?

Skrzynecka KOLEJNY RAZ pokazała się z CÓRKĄ! Nigdzie się bez niej nie rusza!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.