Ta PIĘKNOŚĆ to wnuczka znanego polskiego aktora. Zgadnij którego!

Zachwyciła zgromadzonych na bankiecie gości!

Piękna brunetka to wnuczka Wojciecha Pokory, jednego najbardziej cenionych aktorów starszego pokolenia. Na swoim koncie Pokora ma setki ról filmowych i teatralnych. Artysta, mimo 78. lat, nadal pojawia się na scenach teatrów. Kilka dni temu odbyła się premiera sztuki "Trzeba zabić starszą panią" w warszawskim Och Teatrze. Na premierze nie mogło oczywiście zabraknąć odtwórcy jednej z głównych ról. Pokora na bankiecie pojawił się ze swoją OLŚNIEWAJĄCĄ, przepiękną wnuczką. Uwaga zgromadzonych gości była skupiona głównie na jej osobie.

Wojciech Pokora, Agata Nizińska.Wojciech Pokora, Agata Nizińska. fot. KAPIF

Okazuje się, że atrakcyjna wnuczka znanego aktora stara się podążać przetartymi już szlakami starszego pokolenia. 27-letnia Agata Nizińska studiuje bowiem aktorstwo, kocha śpiewać i chciałaby grać w filmach i zaistnieć na scenach teatralnych... Na swoim koncie ma już nawet kilka epizodów na małym ekranie. Najwyraźniej talent odziedziczyła po dziadku.

Agata Nizińska.Agata Nizińska. fot. KAPIF

Piękna dziewczyna na salonach czuła się bardzo swobodnie. Z chęcią pozowała fotoreporterom, prezentując swój piękny, hollywoodzki uśmiech. Brunetka zrobiła ogromną furorę nie tylko urodą, ale również wyczuciem smaku. Jej stylizacja, prezentująca niesamowicie zgrabne nogi, to strzał w dziesiątkę. Coś czujemy, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy. Z pewnością więzy krwi ze znanym i cenionym aktorem pomogą początkującej artystce w realizacji swoich celów. Liczymy na to, że coraz częściej będzie pojawiać się na salonach. Na nią można patrzeć godzinami!

A co Wy o niej myślicie? Podoba Wam się?

Agata Nizińska.Agata Nizińska. fot. KAPIF

qwerty

Zobacz także:

TAK Lewandowski i Szczęsny spędzali wakacje. Są bajecznie bogaci, a wybrali... ośrodek na MAZURACH!

Dowbor padł, Adamczyk zasłabł, a Sykut się popłakała, czyli POMÓR na triathlonie!

Andres Iniesta i Anna Ortiz wzięli ŚLUB! Kto pojawił się na ceremonii?

Więcej o: