Dziewczyna Balotelliego JUŻ podkreśla swój ciążowy brzuch! I wygląda świetnie! [ZDJĘCIA]

Raffaella Fico jest bardzo seksowną kobietą.

Raffaella Fico, dziewczyna Mario Balotelliego, na charytatywnej imprezie ofiar trzęsienia ziemi w Emilia-Romania pokazała widoczny ciążowy brzuch.  Pojawiła się ubrana w bardzo obcisłą białą bluzeczkę podkreślającą jej błogosławiony stan. Widać, że przyszła mama pęka z dumy. Nic dziwnego...

Raffaella FicoRaffaella Fico forum

Top odsłonił także piękny dekolt Raffaelli.

Raffaella ficoRaffaella fico forum

Sądząc po wielkości brzucha, kobieta jest już w dość zaawansowanej ciąży. Przypuszczamy, że to początki drugiego trymestru.

raffaella ficoraffaella fico forum

Mario Balotelliemu, gwieździe reprezentacji Włoch, nie udało się niestety w finałowym meczu strzelić żadnej bramki. Informacja o ciąży pięknej Raffaelli zapewne wynagrodziła mu tę porażkę. Jego dziewczyna Raffaella Fico w wywiadzie dla gazety "Chi" zdradziła, że piłkarz bardzo ucieszył się z tej wiadomości.

Zadzwoniłam do niego i spytałam: zgodzisz się, że naszym marzeniem jest zostanie rodzicami? - powiedziała Fico. - Jego reakcja była entuzjastyczna. I ja, i on znów chcemy poprawić nasze relacje. Nigdy nie przestał mnie kochać.

Raffaella ficoRaffaella fico forum

Balotelli sam nie miał do końca szczęśliwego dzieciństwa. Jego biologiczni rodzicie oddali go do rodziny zastępczej. Mario jest teraz bardzo związany z przybranymi rodzicami, często podkreśla jak wiele im zawdzięcza. To oni bowiem wspierali go na drodze do piłkarskiej kariery, zawozili na pierwsze treningi i kibicowali z trybun.

Czy z Fico uda mu się stworzyć prawdziwie szczęśliwą rodzinę? Będziemy mocno trzymać kciuki za Balotelliego. Od Euro 2012 czujemy do niego ogromną sympatię.

Raffaella ficoRaffaella fico forum

zuz

Zobacz także:

GORĄCA laska Mario Balotelliego! Zobacz, jaka jest Raffaella Fico!

GENIUSZ czy WARIAT? Kim jest "Super Mario" Balotelli?

NAJSEKSOWNIEJSZĄ dziewczyną piłkarza jest... FINAŁOWE GŁOSOWANIE!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.