Doda we "Wprost": Utrzymuję dobre relacje z niektórymi eksami. Z moim byłym mężem aktualnie pracujemy nad tym!

W wywiadzie dla tygodnika "Wprost" artystka jak zwykle jest szczera aż do bólu. Mówi o swoich problemach i byłych facetach. Z typowym dla niej poczuciem humoru.

Wiele osób twierdzi, że Doda nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a jej poczucie humoru pozostawia wiele do życzenia. Nic podobnego! Artystka, w rozmowie z Magdaleną Rigamonti, przypomniała nam, że jest wciąż mistrzynią słowa. Udzieliła szczerego wywiadu dla tygodnika "Wprost", w którym opowiada o swoich problemach.

Ostatni rok miałam hardcorowy! Wydawało mi się, że jestem osobą niezniszczalną psychicznie, że nikt ani nic nie jest w stanie mnie zbić z pantałyku. A jednak te moje prywatne sprawy, te akcje ze szpitalami, z moim związkiem tak mnie wypruły, że potrzebowałam kilku miesięcy na reset, na powrót do gry. Nie wracam do przeszłości, nie rozpamiętuję, nie zamierzam wracać - mówiła w wywiadzie dla "Wprost".

Wprost.Wprost. facebook.com

Oczywiście, w charakterystyczny dla niej sposób, komentuje rzeczywistość, nie uciekając od trudnych tematów. Zdradziła, że pracuje nad poprawą stosunków w Radosławem Majdanem.

Powrót to dla mnie jak policzek w twarz... Wolę homara, który jeszcze pływa, niż odgrzewanego kotleta. Jednak utrzymuję dobre relacje z niektórymi eksami, z moim byłym mężem aktualnie pracujemy nad tym. Teraz jestem jak kiedyś, pozytywnie, zregenerowałam się. Czas jest genialny, leczy ze wszystkiego - zwierzyła się dziennikarce "Wprost".

Dorota Rabczewska.Dorota Rabczewska. KAPIF

Oczywiście nie mogło również zabraknąć odniesienia do afery z "naprutymi winem autorami Biblii", z powodu której Doda miała sprawę w sądzie.

Z drugiej strony to zajebiste, bo lubię się zapisywać w historii. Nawet tanio to kosztuje, bo jakby każdy za pięć tysięcy mógłby zapisać się w historii, to Wikipedii by nie starczyło - dodała z właściwym sobie poczuciem humoru.

Zapewniła jednocześnie, że na pewno nie zapłaci kary zasądzonej prawomocnym wyrokiem.

Mam inne wydatki. Poza tym ja nie przegrywam. Teraz niech posłuchają wszyscy moi wrogowie: nie można walczyć z geniuszem. Nikt nie wygra! - podsumowała rozmowę we  "Wprost".

Robi

Zobacz także:

Nergal o Dodzie w książce: Wyzbyłem się wielu rzeczy DLA NIEJ!

Doda lata! Zobacz, co świętowała na motolotni!

Doda zaproszona na dyskusję z intelektualistami i filozofami. PRZYJDZIE?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.