Gdzie spędzają romantyczne chwile Casillas i Carbonero?

Sławny piłkarz rozkoszuje się wspólnymi czasem z ukochaną nad polskim morzem!

Piękne oczy, zmysłowe usta i świetna figura - to tylko niektóre zalety Sary Carbonero . Nic dziwnego, że Iker Casillas jest w niej tak szaleńczo zakochany i chętnie chwali się swoim uczuciem. Tym razem zrobił to na Facebooku, gdzie wrzucił wspólne zdjęcie, zrobione na polskiej plaży!

iker casillas, sara carboneroiker casillas, sara carbonero screen z facebook.com

Związek Ikera i Sary jest, mimo całej medialnej otoczki, bardzo udany. Widać, że parę łączy głębokie uczucie. Carbonero, podobnie jak jej chłopak, przyjechała do Polski służbowo. Jednak zarówno dziennikarka, jak i słynny bramkarz starają się każdą wolną chwilę spędzać razem. Tym razem, udało im wybrać na wspólny spacer brzegiem Bałtyku. Hiszpańska para doceniła naszą narodową romantyczną scenerię - szeroką, piękną plażę i błękitne morze. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu, które cały świat może oglądać na profilu Casillasa .

iker casillas, sara carbonero

Jednak zakochani garną się do siebie także w mniej nastrojowej scenerii. Iker odwiedził swoją piękną partnerkę w pracy. Jej stacja zorganizowała przenośne studio w jednym z domów w Gniewinie. Para wspólnie zjadła tam na obiad najlepszą okoliczną pizzę. Widać musiała być bardzo smaczna, skoro piłkarz zrobił takie odstępstwo od surowej diety sportowca.

Jednego razu, po meczu, gdy piłkarze mieli wolne, Iker przyszedł ją [Sarę Carbonero - przyp. red.] odwiedzić. Usiedli u nas na tarasie, zaproponowałam im kawę, ale nie chcieli. Casillas poprosił za to o pizzę, zamówiliśmy więc taką najlepszą, z Bolszewa. Zjadł całą ze smakiem, aż mu się uszy trzęsły! - opowiada podniecona pani Monika dziennikarzowi Trojmiasto.sport.pl.

Miło patrzeć na szczere uczucie Ikera i Sary, na ich niewymuszone, naturalne uśmiechy. Szkoda, że większość polskich gwiazd potrafi okazywać sobie czułość jedynie na łamach kolorowych pism.

Zobacz wideo

zuz

Zobacz także:

Wybieramy NAJPRZYSTOJNIEJSZEGO piłkarza EURO 2012! [CZĘŚĆ 2]

Gwiazdy BEZ MAKIJAŻU. Tak wyglądają na co dzień

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.