W這darczyk ROZBIx zwi您ek Zaj帷 i Krawczyka?

Koniec zwi您ku serialowych aktor闚?

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk są razem od wielu lat. Tworzyli zgraną parę zarówno w serialu "Pierwsza miłość", jak i w życiu. Rok temu zostali rodzicami bliźniaków. Wszystko wskazywało na to, że będą wiedli długie i szczęśliwe życie. Do czasu.

Wszystko zmieniło się, kiedy Agnieszka Włodarczyk dołączyła do ekipy serialu. Akurat między bohaterami tasiemca, w których wcielała się aktorska para, zaczęło się nie układać. W這darczyk zagrała nową partnerkę Pawła, w którego wciela się Krawczyk. Najwyraźniej wspólne sceny potrafią zbliżyć do siebie aktorów.

Podobno Krawczyk przedstawił swoją nową dziewczynę znajomym, a Aneta ciężko znosi zdradę ojca swoich dzieci. Czyżby Agnieszka W這darczyk stała się prawdziwą femme fatale? Jeżeli pogłoski o jej romansie z Krawczykiem się potwierdzą, aktorka będzie miała na koncie już drugi rozbity związek. Swojego byłego już partnera, Jakuba Sićko, odbiła Annie Wendzikowskiej.

Od razu było widać, że między nimi iskrzy. Mikołaj patrzył na nią z zachwytem - opowiada w rozmowie z "Faktem" aktor, grający w serialu.

Wygląda na to, że sceny rodem z serialu powtórzyły się w rzeczywistości. Podobno Krawczyk przedstawił swoją nową dziewczynę znajomym, a Aneta ciężko znosi zdradę ojca swoich dzieci. Ostatnio też Włodarczyk i Krawczyk widziani byli razem na premierze filmu "kac Wawa".

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj KrawczykAgnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk kapif

Czyżby Agnieszka Włodarczyk stała się prawdziwą femme fatale? Jeżeli pogłoski o jej romansie z Krawczykiem się potwierdzą, aktorka będzie miała na koncie już drugi rozbity związek. Swojego byłego już partnera, Jakuba Sićko, odbiła Annie Wendzikowskiej.

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko.Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko. Forum

Olinek

Zobacz także:

Borys Szyc i kobiety. Co się działo na otwarciu nowej knajpy?

MUCHA wyjechała z dzieckiem! Niezły miała bagaż!

Mama Dody ZGORSZONA filmem Kac Wawa!

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.