Tobias Solorz: Przystojny syn MILIARDERA

Kim jest syn twórcy telewizji Polsat?

Na czwartkowej gali "Mobile Internet", która nazywana jest "polskimi Oscarami branży telekomunikacyjnej", pojawił się 32-letni Tobias Solorz . Trzeba przyznać, że przystojny syn miliardera i twórcy Polsatu, Zygmunta Solorza-Żaka , prezentuje się znakomicie. Tobias Solorz , tak samo jak ojciec, unika obecności w mediach i trudno go spotkać na show-biznesowych imprezach. Tym razem jednak okazja była wyjątkowa. Odebrał w imieniu ojca nagrodę "Wirtualny Telefon" w kategorii Człowiek Sukcesu 2011.

Tobias Solorz.Tobias Solorz. Kapif

Młody, zdolny i bogaty Tobias Solorz studiował zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat mieszkał i pracował w Niemczech, ale postanowił wrócić do Polski. Został prawą ręką ojca. Zygmunt Solorz-Żak jest jednym z najbogatszych Polaków, w 2011 roku zajął drugie miejsce w rankingu tygodnika "Wprost". Posiada majątek szacowany na 7,9 miliarda złotych. Założył pierwszą w Polsce komercyjną telewizję. Dodatkowo w skład jego fortuny wchodzą również: Sferia, Polkomtel (operator sieci komórkowej Plus), Polisa Życie, InvestBank, Powszechne Towarzystwo Emerytalne Polsat i wiele innych spółek.

Tobias Solorz.Tobias Solorz. Kapif

Syn miliardera, Tobias Solorz, karierę rozpoczął w Cyfrowym Polsacie, a w 2010 roku został członkiem zarządu jednej z firm telekomunikacyjnej należących do imperium ojca - Sferii, która dostarcza szybki internet na terenie stolicy. Tobias Solorz jest również prezesem spółki Spartan Capital Holding. Został także członkiem zarządu spółki Polkomtel, by w przyszłości objąć kierownictwo nad telekomunikacyjnym imperium ojca.

Tobias Solorz.Tobias Solorz. Kapif

Objęcie przez Tobiasa stanowiska członka zarządu w Polkomtelu jest rezultatem zarówno jego wykształcenia, doświadczenia zawodowego jak i kompetencji - powiedział Zygmunt Solorz-Żak w wywiadzie dla portalu media2.pl

Tobias Solorz i Zygmunt Solorz-Żak.Tobias Solorz i Zygmunt Solorz-Żak. Forum

Jak Wam się podoba młody biznesmen?

Kalina

Zobacz także:

To był pokaz na NAJWYŻSZYM POZIOMIE! La Mania w Londynie

Kowalska pokazała śliczną córkę

Jak sobie radzą i kim są dzieci najbogatszych Polaków

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.