George Michael wyszedł ze szpitala

Piosenkarz czuje się już lepiej.

George Michael trafił do szpitala 21 listopada. Był w trakcie europejskiej trasy koncertowej "Symphonica". Przebywał w pokoju hotelowym w Wiedniu, kiedy zaczął skarżyć się na mocny ból w klatce piersiowej. Wezwano lekarza, który nakazał natychmiast przewieźć piosenkarza do szpitala. Okazało się, że George Michael ma rozległe zapalenie płuc. Jego stan był bardzo poważny.

George Michael ma rozległe zapalenie płuc i jest hospitalizowany. Jego stan się ustabilizował i pacjent dobrze reaguje na leczenie. Z obecnego punktu widzenia, czas poprawy zdrowia nie może zostać oszacowany, dlatego George nie będzie w stanie dokończyć trasy koncertowej. Poza leczeniem, wskazany jest odpoczynek, spokój i cisza - napisał wtedy w oficjalnym oświadczeniu jego rzecznik.

Brytyjski dziennik " The Sun " podał informację, że wykryto u niego ostry zespół zaburzeń oddechowych, tlen nie docierał do krwi, co przy zapaleniu płuc często jest śmiertelne. Utrzymywano go w śpiączce.

George Michael.George Michael. Forum Gwiazd

Na szczęście kilka dni temu się z niej wybudził. Najgorsze już za nim. Wrócił do Londynu i jak podaje Daily Mail , zorganizował krótką konferencję prasową przed swoim domem. George Michael bardzo schudł i wyglądał na zmęczonego. Mówił bardzo cicho, miał problemy ze złapaniem oddechu.

Nie mogę mówić zbyt długo. Wesołych Świąt dla wszystkich. Czuję się świetnie, to znaczy jestem bardzo słaby, ale czuję się wspaniale. Miałem jakiegoś paciorkowca. Przez to miałem zapalenie płuc i lekarze przez trzy tygodnie utrzymywali mnie przy życiu. To był najgorszy miesiąc w moim życiu, ale jestem niesamowicie wdzięczny, że tu jestem i że złapałem tę bakterię właśnie tam - bo szpital w Austrii, do którego zostałem przewieziony, jest najlepszym miejscem na świecie, w którym mogłem być - powiedział Michael.

Dziękował też swojej rodzinie. Dodał także:

Muszę wierzyć, że ktoś nadal uważa, że mam tu coś do zrobienia. Jeżeli nie byłem wystarczająco uduchowiony 4-5 tygodni temu, to na pewno jestem teraz. Miałem nieprawdopodobne szczęście, mam jeszcze tyle do przeżycia, a do tej pory też miałem wspaniałe, wspaniałe życie. Jestem nowym człowiekiem.
Chciałbym zagrać jeden koncert dla lekarzy w szpitalu w Austrii, którzy uratowali mi życie. Ostatnie dziesięć dni od kiedy się obudziłem, spędziłem na dziękowaniu im za uratowanie życia. Z głębi serca bardzo, bardzo wszystkim dziękuję - powiedział wzruszony artysta.

George Michael.George Michael. Forum Gwiazd

Teraz musi dużo odpoczywać. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Ena

Zobacz także:

George Michael jest poważnie chory

Katarzyna Niezgoda schudła i wyładniała! Zobacz, jak to zrobiła

Kim są i jak sobie radzą dzieci znanych polskich polityków

Więcej o: