Daniel Olbrychski zagra z Robertem Pattinsonem lub Zackiem Efronem? ZNAMY SZCZEGÓŁY!

Daniel Olbrychski pojawi się więc w doborowym towarzystwie...

Legenda polskiego kina, Daniel Olbrychski, zagrał już w filmie "Salt" u boku Angeliny Jolie. Rola rosyjskiego agenta widocznie zwróciła uwagę hollywoodzkich producentów, bo teraz chcą naszego gwiazdora obsadzić w filmie pt. "I'm An-Jay". Film ma być kręcony w Polsce i w Hollywood. Plotek.pl dotarł do osoby odpowiedzialnej za polską część produkcji, która zdradziła, że:

Film oparty jest na faktach. Opowiada o młodym i ambitnym licealiście - pływaku z Polski - mówi Katarzyna Fila. - Uczył się angielskiego i poznał amerykańskie życie głównie dzięki filmom "Rocky". I nagle wygrywa stypendium na małym Koledżu Baptystów w południowym Kentucky. Andrzej musi sobie poradzić z tym kulturowym szokiem, a także serią niepowodzeń, które mogą zepsuć wszystko to, na co tak długo pracował. Czy uda mu się przeżyć te próby i spełnić swoje marzenia? A może wszystko wokół niego się zawali?

Producenci filmu właśnie kompletują obsadę i rozmawiają także z Olbrychskim. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, to Andrzeja zagra któryś z bożyszczy nastolatek - Robert Pattinson lub Zac Efron. Jako trener pływacki ma wystąpić Liam Neeson. W filmie ma się także pojawić Pierce Brosnan lub Jon Voight (ojciec Angeliny Jolie).

Wybierzecie się do kina?

Zobacz także:

Robert Pattinson i Daniel Olbrychski zagrają w jednym filmie?!

Więcej o: