W nowej pracy Skrzyneckiej: Ciąża nikomu nie przeszkadza

Kasia Skrzynecka zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Po tym jak stacja TVN nie przedłużyła z nią kontraktu, aktorka nie rozpacza, cieszy się ponieważ wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko!

W życiu Katarzyny Skrzyneckiej dzieje się sporo dobrego. Gwiazda dostała propozycję prowadzenia programu w konkurencyjnej stacji. Będzie to program o znanych osobach, które będą opowiadać o swojej rodzinie i uczuciach. W wywiadzie dla magazynu "Show", opowiada:

To program z klasą, który ma szansę stanowić przeciwwagę dla bulwarowych i internetowych plotek, niestworzonych historii, które czasem państwo czytują. W naszych reportażach bohaterowie sami będą opowiadać o uczuciach i życiu w związkach, przedstawiać je tak, jak wygląda ono w rzeczywistości. Nie będzie to też przesłodzona laurka. Mam nadzieję, że program przybliży widzom znane postaci i będzie miłą propozycją dla tych, którzy nie gonią za sensacją, tylko cenią prawdę.

Prezenterka podkreśliła, że propozycja z Polsat Cafe bardzo ją ucieszyła:

Jest mi bardzo miło, że Jolanta Borowiec, szefowa stacji Polsat Café, pomyślała właśnie o mnie, przygotowując produkcję nowego programu "Miłość jak z powieści". Proponując mi rolę prowadzącej, podkreśliła, że w jej redakcji wiele kobiet z powodzeniem pracowało na wizji z macierzyńskim brzuszkiem i nikomu to nie przeszkadza. Przeciwnie - telewidzowie doceniają to i życzliwie się do nich odnoszą. Jeżeli kobieta w odmiennym stanie nie ma przeciwwskazań medycznych i zdrowotnych do tego, żeby pracować, ma prawo, a nawet wręcz powinna normalnie funkcjonować! Szczególnie jeżeli jest to spokojna praca, niewymagająca wzmożonego wysiłku fizycznego.

Raph

Zobacz także:

Rozalia nie weszła nawet do półfinału!

One po ciąży wyglądają genialnie!

Finał Miss Universe, zwyciężyła Leila Lopez z Angoli

Więcej o: