• Link został skopiowany

Najpopularniejsze nastolatki

"Teen Vogue", podobnie jak jego starszy brat "Vogue", decyduje, co jest modne i kto jest na topie. Zobacz, które gwiazdy wyglądały najlepiej na przyjęciu najbardziej prestiżowego magazynu dla nastolatek!
Hayden Panettiere
Fot. Dan Steinberg AP

Hayden w eleganckiej koktajlowej sukience i z torebką-kopertówką robiła wrażenie starszej niż w rzeczywistości. Tymczasem Jamie Lynn Spears wydawała się w ogóle nie przejmować kłopotami swojej starszej siostry Britney . W Los Angeles przed obiektywami pozowały wszystkie nastoletnie amerykańskie gwiazdy: także Hilary Duff, Miley Cyrus, Andrea Bowen, Emma Roberts.

Moment, jednak kogoś zabrakło. Vanessa Hudgens, do niedawna niekwestionowana królowa nastolatek , nie pokazuje się tak chętnie publicznie, odkąd wokół jej osoby tyle zamieszania .

W "Teen Vogue" pojawił się też polski akcent: wśród wschodzących gwiazd Hollywoodu miesięcznik pokazał Alicję Bachledę-Curuś !

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: