Zanessa - wielcy zwycięzcy nagród nastolatek

W Stanach Zjednoczonych wręczono po raz dziewiąty statuetki "Teen Choice Awards". Zgadnijcie kto wygrał? Oczywiście nasz ulubieniec Zac i jego ukochana Vanessa.

 

Gospodarzami imprezy byli: Hilary Duff i Nick Canonn. W trakcie trwającego parę godzin show wystąpiły takie gwiazdy jak: Kelly Clarkson, Avril Lavigne , Fergie, Shop Boyz.

 

 

Za najlepszy film uznano oczywiście produkcję w której gra nasz ulubieniec Zac Efron czyli "High School Musical 2" . Nastolatki mogły w końcu nagrodzić swoich ulubionych aktorów i dzięki im głosom Zac i Jessica Alba wyszli z gali ze swoimi pierwszymi statuetkami "Teen Choice Awards".

 

Zac i jego ukochana Vanessa Hudgens , która również dostała nagrodę, byli najpiękniejszą i najszczęśliwszą parą na gali, tu Vanessa solo.

 

 

Tu z kolei Zac z inną pięknością - Jessiką Albą, która wręczała "Zackusiowi" nagrodę.

 

 

Za najlepszą miłosną piosenkę nastolatki uznały utwór Hilary Duff "With love". Fergie dostała nagrodę dla najlepszej artystki...

 

 

Najlepszą piosenkarką R&B została Rihanna, a najlepszym rapowym artystą Timbaland. Piosenka "The way I are" została uznana najlepszym hip-hopowym utworem. Ze statuetką wyszedł też Justin Timberlake - jako najlepszy artysta.

 

Nastolatki nie przejęły się plotkami na temat tego, że Avril Lavigne nagrała plagiat i uznały jej piosenkę "Girlfriend" najlepszym singlem roku.

 

Za najlepszą produkcję dramatyczną uznano film The Pursuit of of Happyness. Nagrodę dla najlepszego aktora dramatycznego za rolę właśnie w tym filmie otrzymał - Will Smith .

 

Za najlepszego aktora w filmie przygodowym nagrodę dostał Johnny Depp za film "Piraci z Karaibów - na krańcu świata". Właśnie za rolę w "Piratach..." nagrodę od nastolatek dla najlepszej aktorki w filmie przygodowym otrzymała: Keira Knightley .