Wszystkiego najlepszego dla Posh

Prawie przegapiliśmy, a przecież dzisiaj urodziny obchodzi Victoria Beckham! Wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że Becks wybierze inny prezent niż ten zaproponowany przez nas.  Trudno w to uwierzyć, ale ma już 33 lata. Dlatego też postanowiliśmy opublikować zdjęcia Victorii z młodości. Jest na co popatrzeć.  

Mała Posh od najmłodszych lat chciała zostać gwiazdą. Jej nauczycielka tańca , Joy Spriggs, wspomina Victorię jako dziewczynkę pracowitą i bardzo ambitną. To jej zostało do dzisiaj.

Victoria Beckham (Eastnews/Splashnews)

Vic lubi, kiedy są na nią skierowane obiektywy aparatów. Joy Spriggs uważa, że gdyby nie kilka szczęśliwych zbiegów okoliczności Victoria jednak nie osiągnęłaby wielkiego sukcesu.

Jeśli mam być szczera, to jest wiele bardziej utalentowanych dziewczyn, one jednak nie robią tego, co robi Victoria.

Na przykład nie robią sobie zdjęć takich zdjęć.

Victoria Beckham (Eastnews/Splashnews)

W odniesieniu sukcesu Victorii pomagało wyczucie tego, co jest aktualnie modne. Tutaj widać, że miała również zdolnego fryzjera. Faktycznie musiała mieć szczęście do odpowiednich ludzi, bo teraz nosi się zupełnie inaczej. Lepiej.

Victoria Beckham z byłą nauczycielką tańca (Eastnews/Splash)

A tak się zaczęła światowa sława Victorii. Występy wraz ze Spice Girls oznaczały milionowe dochody oraz szaloną popularność. To ułatwiało kontakty z różnymi ciekawymi ludźmi. Na przykład z piłkarzami.

Victoria Beckham (Eastnews/Splashnews)

Państwu Beckham życzymy udanego związku, a Victorii więcej tak udanych kreacji .

Więcej o: