25 października odbyło się huczne wesele Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wśród zaproszonych gości pojawiła się Agnieszka Hyży, która na uroczystość wybrała się w towarzystwie męża Grzegorza. Para zaprezentowała się niezwykle elegancko i doskonale bawiła się podczas przyjęcia. Co prezenterka sądzi o relacji znajomych z "halo tu polsat"? Szczerze opowiedziała o tym w rozmowie z Plotkiem.
26 października, zaledwie dzień po weselu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, Agnieszka Hyży pojawiła się na widowni programu "Taniec z gwiazdami". Dzięki temu mogła na gorąco podzielić się swoimi wrażeniami z wyjątkowego wydarzenia. Już na początku rozmowy z Plotkiem zaznaczyła, że bardzo docenia dyskrecję nowożeńców. - Naprawdę bardzo szanuję to, że większość rzeczy chcieli zatrzymać dla siebie, dlatego nie było zdjęć w nie wiadomo w jakiej ilości. Nie wrzucaliśmy też relacji. Staraliśmy się zrobić to wszystko ze smakiem, żeby nie naruszyć bardzo rodzinnego charakteru i intymnego tego wydarzenia - stwierdziła.
Prezenterka odniosła się także do samej relacji pomiędzy parą. - Widzę przede wszystkim spokój i odpowiedzialność, pokorę, doświadczenie, a momentami trudności w tym wszystkim. Wczoraj w ich uśmiechach widziałam duży spokój. Zamykają jakiś etap i otwierają nowy - powiedziała.
W dalszej części wypowiedzi Agnieszka Hyży podkreśliła, że rozumie emocje, jakie towarzyszą Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu, przez to, że mają podobne doświadczenia. - Przez to, że utożsamiam się z wieloma emocjami, jakie oni w sobie mają i noszą, to widzę, że to jest odpowiedzialne, dojrzałe. To jest coś zupełnie innego niż uroczystości młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają wspólne życie i nie mają żadnego bagażu i doświadczenia. Przede wszystkim wiedzą, czego nie chcą, a w życiu w pewnym momencie dochodzimy do tego, że nie chodzi o to, czego chcesz, ale o to, czego nie chcesz - podsumowała.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Osiem lat temu przegrała bitwę z Roksaną Węgiel. Gabriela Kurzac wróciła z przytupem. Badach piał z zachwytu
Burza po przemówieniu Kaczorowskiej. "Brak klasy"
Polka była księżną Kataru. Tajemnicza śmierć Kasi Gallanio do dziś budzi wiele pytań
"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł w siódmym odcinku?
Tak Pavlović podsumowała Kaczorowską i Rogacewicza. Odpaliła się przed naszą kamerą
Produkcja "Tańca z gwiazdami" przekazała wieści ws. Kaczorowskiej i Rogacewicza. To przelało czarę goryczy
Syn Krzysztofa Ibisza wystąpił w serialu TVP. Widzowie zwrócili uwagę na inne nazwisko
Maja Bohosiewicz apeluje do kobiet i przestrzega. "Zostaniesz wymieniona na nowszy model"
Co za wieści o poranku! Kaczorowska dodała pierwszą reakcję po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"