Bai Ling czyli jak się robi karierę w Hollywood

Bai Ling to podręcznikowy przykład tego jak zaskarbić sobie sympatię widzów. Aktorka, która pojawiła się w zaledwie jednym odcinku serialu "Lost: Zagubieni", sprawiła, że wielu mężczyzn podniosło jego ogólną ocenę o jedno-dwa oczka w górę. Taka Kiele Sanchez (Nikki) na przykład starała się przez połowę sezonu. Bezskutecznie.

Bai Ling (Eastnews/Getty)

Zatem co takiego ma w sobie Bai Ling , że mężczyźni po raz pierwszy nie ziewali podczas oglądania retrospekcji Jacka? Czy to dlatego, że jest zgrabną, zadbaną i uroczą azjatką? A może zadziałała jej charakterystyczna uroda? Nam się wydaje, że to wszystko przez zwiewne fatałaszki, które zdecydowanie przeważają w garderobie Ling!

Bai Ling (Eastnews/Getty)

Aktorka wybiera takie ciuchy nie bez przyczyny. Mężczyzn zainteresuje z pewnością jej ciekawy zwyczaj pokazywania sutków przy każdej nadarzającej się okazji . Zresztą nie tylko sutków - nieraz pozowała już nago eksponując całe swoje piersi. Pewnie bardzo żałowała, że nie może się nimi pochwalić na małym ekranie. "Zagubieni" lecą w Ameryce zbyt wcześnie, żeby wiatr "przypadkiem" odsłaniał bohaterkom to i owo...

Bai LingBai Ling Bai Ling (Eastnews/Getty)

Naprawdę chcieliśmy napisać coś innego o Bai Ling, ale tak to już jest - o jednych jest głośno, bo zagrali świetną rolę w jakimś filmie, albo nagrali wgniatającą płytę, a o innych się pisze, bo coś im wyskoczyło zza stanika ... W każdym razie czekamy na kolejne publiczne imprezy z jej udziałem!

Sez

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.