Aktorzy z serialu "Lost" w nowych rolach

Dla pary Rodrigo Santoro i Kiele Sanchez pięć minut w serialu "Lost -Zagubieni" zakończyło się wyjątkowo brutalnie. Widać, że fani pokochali tych dwoje i docenili ich talent aktorski do tego stopnia, że producenci postanowili usunąć ich z obsady po zaledwie kilku odcinkach. No cóż, mówi się trudno, było minęło i nie warto do tego wracać. Rodzi się jednak pytanie: co dalej? Który reżyser odważy się teraz zaciągnąć ich do swojego filmu?

Wbrew pozorom są tacy. Sanchez jeszcze w tym roku zagości na ekranach amerykańskich telewizorów w serialu ' Football Wives '. Jak można wywnioskować po tytule będzie on opowiadał o żonach, które poślubiły profesjonalnych piłkarzy. Aktorka wcieli się tam w postać Donny. Brzmi bardzo ciekawie...

Rodrigo Santoro (Photorazzi)

Kariera Rodriga rozwija się nieco bujniej. Być może lepiej wypadł w "Lost", a być może został doceniony za role w wenezuelskich telenowelach? Nie oglądaliśmy - nie wiemy. W każdym razie jeśli byliście w kinie na filmie "300" i przez cały czas mieliście wrażenie, że skądś znacie tego gościa , ale nie mogliście sobie przypomnieć skąd, a i jego nazwisko niewiele Wam pomogło, potwierdzamy - to Paulo z "Zagubionych".

Tak, tak, to jest Paolo:

embed

Ale to jeszcze nie wszystko: Santoro zagra w kolejnych dwóch telenowelach! Do pierwszej ("Nao Por Acaso"), w której wcieli się w niejakiego Pedra, zdjęcia już się ukończyły. Druga ("Os Penetras") wystartuje jeszcze w tym roku. Tam ujrzymy go jako Marcosa. Sądzimy, że nie ma sensu rozpisywać się o czym te filmy będą - wystarczy obejrzeć inną dowolną operę mydlaną i już wszystko wiadomo - w końcu zmieniają się tylko bohaterowie.

Jest jednak coś ambitniejszego - w 2008 roku zagra u boku Shakiry w ' Dare To Love Me ' poświęconemu postaci Carlos Gardeli - argentyńskiej legendy tango. "Zagubiony" Paulo zagra właśnie ową legendę. Na dzień dziecka zobaczymy go w filmie ' Talking with Dog ' - produkcji osadzonej w zniszczonym świecie przyszłości, w którym ludzie cierpią z powodu globalnego ocieplenia, a kobiety nie mogą mieć dzieci. Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Póki co życzymy powodzenia na planie.

Tekst przygotował Seziel z fajnego bloga o " Lost - Zagubieni ".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.