Influencerka ma nietypową obsesję. "Dzielę mojego męża z wieloma kobietami"

Australijska influencerka podzieliła się w sieci szokującym wyznaniem. Szuka nowych partnerek dla swojego męża - tylko w tym roku spotykał się z dziesiątkami kobiet. Internauci nie kryją oburzenia.

Honey Brooks to australijska influencerka, która zajmuje się tworzeniem treści dla dorosłych. Na swoim profilu na Instagramie kobieta ma ponad 60 tysięcy obserwujących. Liczba jej fanów stale rośnie, a to wszystko za sprawą kontrowersyjnego stylu życia, jaki prowadzi z mężem. Pewnego dnia wpadła na ciekawy pomysł urozmaicenia ich związku. Znalazła ukochanemu... nową kobietę. Na tym się jednak nie skończyło. Więcej zdjęć Honey Brooks znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Justyna Gradek wspomina nieudane małżeństwo. Zawiódł ją nie tylko mąż

Influencerka z Australii znalazła mężowi 20 partnerek

Honey Brooks chętnie opowiada w mediach społecznościowych o swoim sposobie na udane małżeństwo. Kobieta pozwala ukochanemu sypiać z innymi. - Gdybyś powiedział mi 12 miesięcy temu, że będę dzielić mojego męża z wieloma kobietami, nie uwierzyłabym w to - powiedziała na jednym z filmików na Instagramie. Brooks wyznała, że to ona wpadła na ten pomysł i wyszukiwanie nowych partnerek dla męża stało się dla niej małą "obsesją". Influencerka często również bierze udział w spotkaniach i nie zamierza z tym skończyć. Jak zaznaczyła, teraz ma zamiar korzystać z życia. 

 

Honey Brooks reaguje na komentarze internautów

Pod filmikami influencerki pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. "Co jest nie tak z tymi ludźmi", "Ten związek nie przetrwa" - pisali internauci na Instagramie. Brooks postanowiła odnieść się do tych słów. - Mówicie: rozwiedzie się z tobą, zostawi cię, będziesz stara, sama i smutna, bo znajdzie kogoś lepszego. Ludzie, ten facet spełnia swoje marzenia. Nic nie jest gwarantowane, gdy będziemy starzy, może rozwiedziemy się z jakiegoś powodu, ale przynajmniej mamy najlepszy czas swojego życia - stwierdziła w filmiku. ZOBACZ TEŻ: Kilka sekund zniszczyło 33-letnie małżeństwo jego rodziców. "Zrobiłem to dla zabawy"

Honey Brooks na InstagramieHoney Brooks na Instagramie Fot. honeyybrooksvip / Instagram

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.