Agnieszka Chylińska straciła swój pazur?

- Dzisiaj powodem mojej radości jest to, że mam zdrowe dziecko i zapas pampersów w szafie - wyznaje z uśmiechem Agnieszka Chylińska magazynowi "Gwiazdy".

Co by wiele nie mówić, Agnieszka Chylińska przeszła wielką rewolucję. Ze zbuntowanej dziewczyny, która urodą nie grzeszyła (sorry ;)), zamieniła się pewną siebie, spokojną i piękną kobietę. Wszystko za sprawą pewnego mężczyzny. Ryszard pojawił się w jej życiu 3 lata temu i kompletnie przeorganizował jej życie. Na lepsze, oczywiście!

- Trudno w wieku 32 lat zgrywać się na zbuntowanego podlotka. Dziś mam dziecko i związek, który traktuję poważnie. Nie czuję powodu, by na siłę wbijać się w klimaty sprzed lat - mówi magazynowi "Gwiazdy".

Agnieszka Chylińska zadebiutowała wraz z zespołem O.N.A w roku 1995. Była wtedy nastolatką, typową chłopczycą. Wkrótce stała się mroczna i tajemnicza, ale do czasu... Od kilku lat Agnieszka zaskakuje wszystkich i udowadnia, że potrafi być bardzo kobieca. W jej ubraniach zaczął pojawiać się nawet kolor różowy.Agnieszka Chylińska zadebiutowała wraz z zespołem O.N.A w roku 1995. Była wtedy nastolatką, typową chłopczycą. Wkrótce stała się mroczna i tajemnicza, ale do czasu... Od kilku lat Agnieszka zaskakuje wszystkich i udowadnia, że potrafi być bardzo kobieca. W jej ubraniach zaczął pojawiać się nawet kolor różowy. forum

A jaka jest dzisiejsza Agnieszka Chylińska ? Pozostał w niej ten zadziorny pazur?

- Stałam się lekko niewyspaną, ale szczęśliwą mamą. Taką co lata za dzieckiem z chustką do nosa i boi się przeciągów. Jednocześnie pracuję nad nową płytą. Nie zamierzam rezygnować z mojej największej pasji - śpiewania - mówi. - Swoim pojawieniem na świecie mój syn pokazał mi, co jest w życiu najważniejsze. Nauczył mnie kochać i dbać o siebie.

Te zmiany rzeczywiście można łatwo dostrzec. W programie "Mam talent" mogliśmy podziwiać Agnieszkę Chylińską w sukienkach, z ładnie ułożonymi włosami i...szerokim uśmiechem na twarzy.

MOŻE RZUCISZ OKIEM:

Chylińska parodiuje Kaczyńską [WIDEO]

Chylińska odkryła swoją kobiecość

Jak zmieniała się Agnieszka Chylińska przez lata - zobacz

Więcej o: