Ślub Cichopków - relacja! Zdjęcia!

Towarzyskie wydarzenie roku? Zobacz zdjęcia ze ślubu!

W sobotę w Zakopanem wszyscy żyli tylko jednym - Kasia Cichopek wyszła za Marcina Hakiela . Kto spodziewałby się, że parę, która poznała się na parkiecie programu " Taniec z gwiazdami ", połączy taka miłość.

Goście, goście i ochrona

Kasia i Marcin pojawili się przed kościołem o godzinie 16.30. Na parę czekali wszyscy zaproszeni goście, dziesiątki fotoreporterów, dziennikarzy i liczni zgromadzeni fani Kasi. Przed kościołem zebrał się niezły tłum. Jaką sukienkę ma Cichopek? Jaką muchę Hakiel? Jak długi jest welon? Każdy chciał to zobaczyć!

Parę wchodzącą do kościoła od tłumu odgradzali ochroniarze. Zasłaniali Kasię czarnymi parasolami. Aktorka ponoć nie chciała się na to zgodzić. Absolutnie nic nie mogło jej się stać!

Łzy przed ołtarzem

Ojciec aktorki dumnie poprowadził ją do ołtarza. W tle śpiewał specjalnie wynajęty tłum. Ksiądz pięknie opowiadał o miłości, a gdy stułą przewiązywał dłonie państwa młodych po policzkach Kasi spłynęły łzy szczęścia. Marcin również nie krył wzruszenia.

Życzeniom od bliskich nie było końca, ale gdy parze wreszcie udało wydostać się spod uścisków, Marcin porwał Kasię. Otworzyły się się drzwi świątyni i wszyscy po raz pierwszy ujrzeli szczęśliwych nowożeńców. Promienne uśmiechy, przepełnione miłością spojrzenia... ach!

Serdecznie gratulujemy młodej parze i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Robert Szczachor

Robert Szczachor

Robert Szczachor

Robert Szczachor

Zobacz także:

Kasia Cichopek jest w ciąży! Zobacz zdjęcia!!

Kto zagraża Kasi Cichopek?

Cichopek i Hakiel sprzedali zdjęcia ze ślubu. Przekażą je na szczytny cel!

Lubisz zawsze wiedzieć, co słychać w świecie gwiazd? Nic prostszego - Plotek może wysyłać Ci codziennie maile z gorącymi newsami, zdjęciami i materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: