Katarzyna Glinka - będzie gwiazdą pierwszej wielkości?

Katarzynę Glinkę czeka bardzo pracowita jesień. Już we wrześniu na antenie telewizyjnej Dwójki zobaczymy serial "Barwy szczęścia" , w którym Kasia gra jedną z głównych ról. Prócz tego aktorka obecnie przygotowuje się do udziału w programie "Taniec na lodzie". Czy Kasia podbije serca telewidzów?

W rozmowie z "Super Expressem" Kasia pochwaliła scenariusz serialu, który napisała Ilona Łepkowska.

Scenariusz napisany przez panią Ilonę Łepkowska nie mógł być zły. Dialogi są tak doskonałe, że nie trzeba w nich nic zmieniać.

Aktorka długo zastanawiała się czy wziąć udział w programie "Taniec na lodzie" . Kasia ostatni raz jeździła na łyżwach w dzieciństwie i obawiała się ewentualnych kontuzji, jakich może odnieść w trakcie programu.

Powrót na lodowisko okupiony jest mnóstwem upadków i siniaków. Ale Łukasz, mój partner, jest silnym mężczyną. Z nim nie boje się nawet skomplikowanych ewolucji.

Kasię większość osób kojarzy jedynie z reklamy pewnej telewizji cyfrowej. Teraz przed aktorką otwierają się drzwi do wielkiej kariery. Ona przekonuje, że nie bierze udziału w gonitwie do sukcesu, tylko robi to co kocha. Czy ta skromna dziewczyna, będzie jedynie jednosezonową gwiazdką czy też zrobi furorę, okaże się już wkrótce.

Więcej o: