Pol'and'Rock Festival 2023. Uczestnicy nie ukrywali zdziwienia. Chodzi o... toalety

Festiwal Pol'and'Rock 2023 trwa w najlepsze. Specjalnie pod wydarzenie przygotowano całe miasteczko, w którym są food tracki, szpital polowy, a nawet całodobowy supermarket. Jednak największą atrakcją dla uczestników okazały się... toalety.

Festiwal Pol'and'Rock rozpoczął się 3 sierpnia. Warto podkreślić, że wejście na wydarzenie organizowane przez Jurka Owsiaka, jest całkowicie darmowe. Jedyne, za co zapłacili uczestnicy, to przejazd do województwa zachodniopomorskiego, jedzenie i ewentualny nocleg. Organizatorzy w tym roku naprawdę się postarali i zbudowali całe miasteczko, podbijając tym samym niezwykły klimat festiwalu. Uczestnicy wszystko mogą znaleźć na miejscu. Oprócz sklepów i food tracków, jest także specjalny szpital polowy, żeby czuwać nad bezpieczeństwem zgromadzonych. Nie zabrakło także pól namiotowych dla tych, którzy zdecydują się spać pod gołym niebem. To, co jednak najbardziej przyciągnęło uwagę fanów to... toalety! 

Zobacz wideo Area Club zapowiada czerwcowy festiwal

Niezwykłe toalety na Festiwal Pol'and'Rock. Uczestnicy są zachwyceni

Jeśli festiwal na otwartym powietrzu kojarzy wam się z obskurnymi, brudnymi toaletami, to porzućcie te myśli. Tym razem będziecie bardzo pozytywnie zaskoczeni. Przed uczestnikami postawiono nowe, czyste i lśniące toalety. W mediach społecznościowych wszyscy chwalą się tym, co przygotowali dla nich organizatorzy. Na nagraniach z festiwalu możemy zobaczyć relację z "luksusowej" toalety. Użytkownicy zwracają uwagę, że kiedyś tak porządnie nie było, i są pod wrażeniem jakości, z jakiej mogą korzystać uczestnicy festiwalu. "Ło kurde, ale luksus", "Dosłownie tron, bo takiego jeszcze na żywo nie widziałam luksusu" - komentują internauci. Więcej zdjęć z poprzednich edycji znajdziesz w galerii na górze strony. 

Festiwal Pol'and'Rock 2023. Kto wystąpił?

W tym roku na festiwalu naprawdę nie brakuje emocji. Na scenie wystąpili m.in. Lady Pank, Napalm Death, Krzysztof Zalewski, Apollo 440, Brodka, LemON, Biohazard, Royal Republic, czy Kwiat Jabłoni. W ostatni dzień, 5 sierpnia uczestnicy będą mogli zobaczyć: śląski zespół Transgresja, Zacier, Wojtka Szumańskiego, Spin Doctors, While She Sleeps i wielu innych. Co myślicie o tegorocznej edycji? ZOBACZ TEŻ: Fest Festival odwołany. Jest oświadczenie organizatorów. "Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.